Na Wspólnej, odcinek 3449: Beata zostanie samotną matką? Paweł aresztowany w dziwnych okolicznościach - ZDJĘCIA

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3449: Beata zostanie samotną matką? Paweł aresztowany w dziwnych okolicznościach - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3449: Beata zostanie samotną matką? Paweł aresztowany w dziwnych okolicznościach - ZDJĘCIA

W 3449 odcinku "Na Wspólnej" w życiu Beaty (Katarzyna Ptasińska) i Pawła (Grzegorz Kwiecień) wydarzy się straszliwy dramat! Beata już w zaawansowanej ciąży przeżyje aresztowanie męża, który trafi za kraty w niejasnych okolicznościach. Zuchwały napad w pobliżu miejsca pracy Pawła w jednej chwili zmieni życie szczęśliwych małżonków, zdecydowanie nie na lepsze. Czy dojdzie do tego, że Beata w 3449 odcinku "Na Wspólnej" zostanie samotną matką?

"Na Wspólnej" odcinek 3449 - środa, 29.06.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3447 odcinku "Na Wspólnej" tuż obok pracy Pawła dojdzie do brutalnego napadu na kantor. Dwaj zamaskowani bandyci zastraszą kasjerkę, ukradną wielką górę pieniędzy i poważnie ranią ochroniarza. I niedługo potem za ten napad aresztowany zostanie właśnie Paweł, a przerażona ciężarna Beata zostanie sama! 

Sprawy przybiorą dramatyczny obrót w 3447 odcinku "Na Wspólnej", kiedy Paweł będzie biegł po zakupy dla żony. Beata będzie tuż przed porodem i będzie jej coraz trudniej samodzielnie funkcjonować. A tu coś takiego!

Zobacz też: Wymiana Basi z M jak miłość na inną aktorkę rozpala emocje. Córka Marysi i Rogowskiego jeszcze zaskoczy fanów - ZDJĘCIA

W 3449 odcinku "Na Wspólnej" policjanci wezmą Pawła za jednego ze sprawców napadu, który został nagrany na kamerach w kantorach. Akcja przebiegnie błyskawicznie - Wójcik zostanie rażony paralizatorem, skuty i zabrany do aresztu! 

Beata w 3449 odcinku "Na Wspólnej" zostanie sama, a na efekty aresztowania jej męża nie trzeba będzie długo czekać. Już w 3451 odcinku serialu Wójcikowa zacznie rodzić na długo przed terminem! Czy przez dziwny zbieg okoliczności Beata będzie musiała sama wychować dziecko?

Ujawniamy, że Paweł będzie siedział w więzieniu jeszcze w 3471 odcinku "Na Wspólnej"! Co się okaże w czasie śledztwa? Czyżby miał pozostawić żonę i dziecko na dłużej? 

Nie przegap: Sonia nie wróci do M jak miłość. Barbara Wypych pożegnała się z widzami

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze