Na Wspólnej, odcinek 3397: Daria po śmierci Adama wróci do Dawida. Sama nie poradzi sobie z traumą - ZDJĘCIA

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3397: Daria po śmierci Adama wróci do Dawida. Sama nie poradzi sobie z traumą - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3397: Daria po śmierci Adama wróci do Dawida. Sama nie poradzi sobie z traumą - ZDJĘCIA

W 3397 odcinku "Na Wspólnej" Daria (Patrycja Topajew) wróci do Dawida (Daniel Mosior). Dziewczyna nie poradzi sobie sama po śmierci ukochanego Adama (Marcin Rogacewicz), który zginie próbując jej się oświadczyć za kierownicą. Daria będzie w tak złym stanie psychicznym, że nie poradzi sobie z traumą sama. I jak można się było domyślić, Dawid w 3397 odcinku "Na Wspólnej", po raz kolejny spróbuje zająć miejsce brata u boku jego ukochanej dziewczyny. Czy tym razem mu się uda? Zobacz koniecznie Darię z Dawidem w GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3397 - wtorek, 29.03.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3397 odcinku "Na Wspólnej" Daria nadal nie będzie umiała się podnieść  po tragicznej śmierci Adama. Jej ukochany zginął w 3390 odcinku serialu prowadząc samochód. Podczas tej jazdy chłopak próbował wyjąc pierścionek zaręczynowy dla Darii i w ułamku sekundy stracił życie. I zrozpaczona Daria została sama. 

Przypomnijmy - wojna Dawida z Adamem o Darię w "Na Wspólnej" doprowadziła do rozstania zakochanych. Dziewczyna pogubiła się w decyzjach, a Adam nie zniósł konkurencji ze zdrowym bratem. Ostatecznie, po wielu miesiącach rozłąki wróciła do siebie, a kiedy szczęśliwy Adam postanowił się z Darią ożenić, zginął. I tak dojdzie do tego, że Daria znów się zagubi. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1652: Franka nie jest tym, za kogo się podaje! Żona Pawła przed śmiercią spisze w liście jakie mroczne tajemnice ukrywa - ZDJĘCIA

Daria w 3397 odcinku "Na Wspólnej" spotka się z Dawidem na kawę. Załamana dziewczyna będzie przedstawiała sobą "obraz nędzy i rozpaczy", a brat zmarłego Adama zawsze miał do niej słabość. I tym razem też zrobi dla niej coś wielkiego. 

Dawid w 3397 odcinku "Na Wspólnej" odda Darii klucze do swojego mieszkania, aby nie musiała na co dzień patrzeć na kąty, w których "widzi" Adama. Sam wybiera się na jakiś czas za granicę, ale możemy być prawie pewni, że jeszcze tam wróci. Czy Daria zdecyduje się na związek z bratem bliźniakiem zmarłego ukochanego?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1649: Magda zrozumie, jak mocno przesadziła z Wareckim. Ale będzie już za późno i straci męża?

Na Wspólnej ZWIASTUN na marzec. Makabryczny wypadek Darii i Adama! Igor nie pozwoli Eli umrzeć
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze