Na Wspólnej, odcinek 3322: Kasia zdradza Darka?! Znajdzie w mieszkaniu gołego faceta - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/Jakub Kamiński East News Na Wspólnej, odcinek 3322: Kasia zdradza Darka?! Znajdzie w mieszkaniu gołego faceta - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3322: Kasia zdradza Darka?! Znajdzie w mieszkaniu gołego faceta - ZDJĘCIA

2021-11-10 8:36

W 3322 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) będzie pewny, że Kasia (Julia Chatys) go zdradza! Kiedy wróci do mieszkania zobaczy bowiem prawie nagiego faceta i od razu wpadnie we wściekłość. Przekonany, że przyłapał ukochaną na seksie z innym mężczyzną w 3322 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie czekał na żadne wyjaśnienia. Wymierzy Gabrielowi (Wojciech Wieliczko) cios prosto w twarz, a przerażona takim obrotem spraw Kasia od razu stanie w obronie przyjaciela. Czy Kasia i Darek rozstaną się w 3322 odcinku "Na Wspólnej"? Zobaczcie ZDJĘCIA z tej akcji Żbika!

"Na Wspólnej" odcinek 3322 - czwartek, 11.11.2021, o godz. 20.15 w TVN

Zdrada Kasi w 3322 odcinku "Na Wspólnej" zniszczy jej związek z Darkiem? Do tej pory to Żbik miał problemy z dochowaniem Kasi wierności. Wybaczyła mu jednak wszystko, bo Darek naprawdę się zmienił i zrozumiał, że kocha tylko Kasię. Ale w 332 odcinku "Na Wspólnej" nad przyszłością tej pary zawisną czarne chmury. Nie dość, że Żbika będzie dręczył romans macochy Justyny (Magdalena Kacprzak), który zacznie zagrażać szczęście rodziny Zakościelnych, to jeszcze po powrocie do domu przekona się na własne oczy, że nawet ukochanej dziewczynie nie może ufać. Tak przynajmniej będzie mu się wydawało kiedy zastanie w mieszkaniu nagiego Gabriela!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1616: Iza wrzuci do sieci nagranie Bosackiego! To będzie koniec psychola

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1615: Cudowny gest Uli i Bartka przed śmiercią Marzenki i Andrzejka! Dzięki nim będą mieli nowy dom - ZDJĘCIA

Darek w 332 odcinku "Na Wspólnej" od razu uzna nieznajomego za kochanka Kasi. Gabriel będzie zaskoczony faktem, że Żbik w ogóle zjawił się w mieszkaniu. - Co ty tu robisz? - zapyta Darek. - A ty co tu robisz? - odpowie pytaniem przyjaciel Kasi. - Ja tu mieszkam! - stwierdzi coraz bardziej rozgniewany prawnik.

Po chwili w 3322 odcinku "Na Wspólnej" przystąpi do ataku. Rzuci Gabrielowi ostrzegawcze spojrzenie, a sekundę potem przestanie nad sobą panować. - Wiem jak to wygląda... - zdąży tylko powiedzieć rozebrany facet. Niemal padnie na podłogę po uderzeniu Darka, a Kasia w 3322 odcinku "Na Wspólnej" ruszy mu na ratunek. - Ty jesteś normalny?- Powiedz swojemu nieubranemu koledze, żeby stąd wypadał! - doda wściekły Darek.

- Taki mam zamiar! Współczuję ci Kasia... - stwierdzi na pożegnanie Gabriel. Z kolei Kasia w 3322 odcinku "Na Wspólnej" zacznie robić Darkowi pretensje, że dopuścił się takiego skandalicznego czynu. - Serio? Co ty robisz?!

- Ja mam się tłumaczyć?

- Malowałam go, idioto! - krzyknie Kasia, która w 3322 odcinku "Na Wspólnej" obrazi się na Darka, że zniszczył jej akt przygotowywany na zajęcia na uczelni. W ramach przeprosin to Darek wcieli się w nagiego modela...

Na Wspólnej odc. 3322. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

i

Autor: TVN/Jakub Kamiński East News Na Wspólnej odc. 3322. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)
Na Wspólnej odc. 3322. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Kasia (Julia Chatys)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3322. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Kasia (Julia Chatys)
Najnowsze