Na Wspólnej, odcinek 3286: Macocha Darka nie wpuści go do rodziny! Obrazi Żbika przy Zakościelnym, bo syn ją napuści

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3286: Macocha Darka nie wpuści go do rodziny! Obrazi Żbika przy Zakościelnym, bo syn ją napuści

Na Wspólnej, odcinek 3286: Macocha Darka nie wpuści go do rodziny! Obrazi Żbika przy Zakościelnym, bo syn ją napuści - ZWIASTUN

2021-09-09 20:26

W 3286 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak), którego Andrzej Zakościelny (Dariusz Niebudek) uznał za swojego syna, będzie miał przeciwko sobie całą rodzinę! Przyrodni brat Tadeusz (Jakub Pruski) dobitnie mu powiedział, że jest bękartem i nie ma żadnych praw do majątku Zakościelnego. A kiedy Żbik w 3286 odcinku "Na Wspólnej" pozna żonę ojca, Justynę (Magdalena Kasprzak), szybko zrozumie, że macocha jeszcze bardziej wredna niż Tadek. Podjudzona przez syna Justyna obrazi Darka i niemal wypędzi go z domu! Zobaczcie kulisy tych scen i ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3286 - czwartek, 9.09.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3286 odcinku "Na Wspólnej" Darek za namową Kasi (Julia Chatys) zgodzi się współpracować z Zakościelnym, który przyjmie nieślubnego syna do kancelarii, żeby się do niego zbliżyć, nadrobić stracony czas i udowodnić, że żałuje decyzji sprzed lat kiedy namawiał matkę Darka na aborcję. Oczywiście w 3286 odcinku "Na Wspólnej" opryskliwy, wulgarny Tadeusz da bratu wyraźnie do zrozumienia, że nie ma czego szukać w ich rodzinie. Żbik jak zwykle nie da się wyprowadzić z równowagi i pokaże Tadziowi gdzie jego miejsce. - Ojciec poprosił mnie o przypilnowanie barku, a poza tym dostałem sprawę

- Pracujesz teraz dla niego...

- Mówiłem ci, że jestem znakomitym prawnikiem! - powie z triumfem w głosie Darek, który w 3286 odcinku "Na Wspólnej" nadal nie odpuści, żeby pokonać Tadeusza, pokazać mu, że jest synem Zakościelnego i nic tego nie zmieni. A poza tym nie mogą go tak traktować skoro Zakościelny go uznał. Ale brat Darka w 3286 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie mógł tego znieść.  - Takim znakomitym, że bez tatuśka nie dasz rady?

- Przeciwnie, świetnie sobie radziłem bez tatuśka i nie zamierzam tego zmieniać! A potem pojawiłeś się ty, dałeś występ w restauracji i jestem! Będę tu codziennie. Będziesz miał szansę poobserwować jak powinna wyglądać relacja pomiędzy ojcem a synem. Może się czegoś nauczysz...

- Ty jesteś pieprzonym...

- Mam trochę roboty, więc potrzebuję ciszy!

Przy okazji w 3286 odcinku "Na Wspólnej" Darek pozna też młodszą siostrę Marysię (Zuzanna Wieleba). Dziewczyna od razu go polubi, bo Żbik poświęci jej swoją cenną uwagę i wręczy prezent od Kasi. Justyna Zakościelna z trudem pohamuje wściekłość kiedy w 3286 odcinku "Na Wspólnej" usłyszy od męża, że podjął decyzję o współpracy z Darkiem, a jej nic do tego.

- Kochanie, czyli w sprawach kancelarii również mam was pytać o zdanie? Darek jest świetnym prawnikiem i jest moim synem! Straciłem wystarczająco dużo czasu. A poza tym to jest fajny chłopak. Poznasz go, to się przekonasz. Prawda Tadek?

Tadeusz w 3286 odcinku "Na Wspólnej" nastawi matkę przeciwko Darkowi, licząc na to, że jeśli połączą siły, to pozbędą się Żbika raz na zawsze. - To mamy nowego członka rodziny! Lepiej go pokochaj jak własne. Będzie z nami jeździł na wakacje, spędzał święta. Wyobrażasz sobie wspólne kolędowanie z nowym synem? Będzie wesoło! Taka patchworkowa rodzina. Zawsze o takiej marzyłaś!

Nie przegap: BrzydUla 2. Tak wygląda nowy Marek. Zastąpi Filipa Bobka w obsadzie?

Na Wspólnej ZWIASTUN na wrzesień. Kasia zaskoczy Darka niespodzianką! Ślub Marty i Mikołaja w cieniu zdrady

Sprawdź też: Na Wspólnej. Kasia i Darek rozstaną się przez intrygę Tadeusza i jego matki - ZDJĘCIA

Pierwsze spotkanie Darka z macochą w 3286 odcinku "Na Wspólnej" tylko z pozoru będzie miłą, rodzinną pogawędką. Zwłaszcza, że Zakościelny zapewni syna, że teraz to także jego dom. - Nasz współpraca zapowiada się wspaniale. Również nasz dom jest dla ciebie otwarty!

- Dziękuję, ale wolałbym nie przekraczać granicy pomiędzy domem, a kancelarią... - Darek w 3286 odcinku "Na Wspólnej" zorientuje się, że macocha nie chce go tutaj.

- Bardzo słusznie, dom zostawmy w spokoju. A co do kancelarii to oczywiście twoja sprawa kogo zatrudniasz i twoja jak naprawiasz błędy młodości - Justyna w podłych słowach obrazi Żbika. - Czy dobrze rozumiem i właśnie nazwała mnie pani "błędem"?

- Akurat Darek jest bezbłędnym synem! - ojciec stanie w obronie Żbika, czym w 3286 odcinku "Na Wspólnej" jeszcze bardziej rozwścieczy żonę. - Akurat Darek... W przeciwieństwie do kogo? - Do nikogo, nie łap mnie za słowa...

Zakościelna widząc w 3286 odcinku "Na Wspólnej", że Marysia zaprzyjaźniła się z przyrodnim bratem, zabroni Darkowi się do niej zbliżać. - Będę wdzięczna jak będzie się pan trzymał z dala od Marysi. Nie znam pana, ani pana intencji! Tym razem ojciec Darka nie zaprotestuje. Będzie pod zbyt silnym wpływem władczej żony.

Na Wspólnej odc. 3286. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Andrzej Zakościelny (Dariusz Niebudek)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3286. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Andrzej Zakościelny (Dariusz Niebudek)
Na Wspólnej odc. 3286. Justyna Zakościelna (Magdalena Kasprzak)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3286. Justyna Zakościelna (Magdalena Kasprzak)
Na Wspólnej odc. 3286. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Andrzej Zakościelny (Dariusz Niebudek),Justyna (Magdalena Kasprzak)

i

Autor: TVN/ Bartosz Krupa East News Na Wspólnej odc. 3286. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Andrzej Zakościelny (Dariusz Niebudek),Justyna (Magdalena Kasprzak)
Najnowsze