Seriale

i

Autor: Materiały prasowe Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3255. Tajemniczy list od Kingi zniszczy związek Michała? Iga zagrozi rozstaniem

2021-07-11 16:43

Michała i Igę z serialu „Na Wspólnej” miał czekać od dawna upragniony happy end. Niestety nowe poszlaki w prawie zaginionej Kingi coraz bardziej niszczą ich związek. Czy to początek końca?

Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda

Od czasu przerwanego ślubu związek Brzozowskiego (Robert Kudelski) przechodzi coraz poważniejszy kryzys. Zeznania tajemniczej Klaudii (Sandra Staniszewska-Herbich), która twierdzi, że była przetrzymywana razem z Kingą (Ilona Wrońska) przez niebezpiecznego psychopatę, tchnęły w Michała nową nadzieję na odnalezienie zaginionej żony. Wznowione przez niego i policję poszukiwania całkowicie go jednak pochłaniają, przez co Iga (Lidia Sadowa) czuje się coraz bardziej zaniedbywana.

Sytuacja jeszcze bardziej zaogni się, gdy Michał nieoczekiwanie otrzyma tajemniczy list. Wiele wskazywać będzie na to, że to wiadomość od jego zaginionej żony. Czara goryczy przeleje się już niebawem, gdy Brzozowski odkryje, że Iga rozmawiała z Klaudią na temat Kingi w tajemnicy przed nim. Kłótnia, która wybuchnie wówczas między narzeczonymi, wyczerpie cierpliwość Igi. Kobieta, mając już dość życia w cieniu Kingi, gotowa jest Michała porzucić.

Emisja w TV:

Na Wspólnej

Poniedziałek-czwartek 20.15 TVN

Najnowsze