Na Wspólnej, odcinek 3244: Ostrowski brutalnie pobity przez Ewę! Będzie bała się o swoje życie – ZDJĘCIA

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3244: Ostrowski brutalnie pobity przez Ewę! Będzie bała się o swoje życie – ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3244: Ostrowski brutalnie pobity przez Ewę! Będzie bała się o swoje życie – ZDJĘCIA

W 3244 odcinku "Na Wspólnej" zobaczymy szokujące sceny w małżeństwie Ostrowskiego! Okaże się bowiem, że Arek (Marek Kalita) zaprosi Ewę (Ewa Gawryluk) na coś specjalnego i zapłaci za to wysoką cenę! Agresja, która od lat tłumiona jest przez chorującą psychicznie Ewę, eksploduje z mocą wulkanu! Czy upokorzony publicznie przez żonę Ostrowski podniesie się ws 3244 odcinku "Na Wspólnej" i stanie do walki o swój honor? Zobacz koniecznie ZDJĘCIA z ostrego pobicia Arka przez Ewę!

"Na Wspólnej" odcinek 3244 - środa, 23.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3244 odcinku "Na Wspólnej" wszystko zacznie się od kolejnych lęków Ewy. Po brutalnym napadzie na Elę (Paulina Chapko) i Julkę (Maja Oświecińska), Ostrowska zacznie się po raz kolejny w życiu bać o swoje bezpieczeństwo! Morderca kuzyna Elżbiety zaatakuje bezbronną matkę i córkę w ich mieszkaniu, więc sprawa zrobi się naprawdę poważna nawet dla osoby, która nigdy nie cierpiała na depresję. W obliczu kolejnego spadku poczucia bezpieczeństwa żony Arek weźmie sprawy w swoje ręce i tym razem mocno przesadzi, bo pomoc obróci się przeciwko niemu! 

Otóż w 3244 odcinku "Na Wspólnej" Ostrowski zapewni Ewę, że osobiście nie dopuści do tego, aby ktokolwiek zrobił jej krzywdę. Czy Ewa będzie już w takiej histerii, że zaatakuje męża podczas składaniu tej pięknej deklaracji? 

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach 2021. Tragedia u Budzyńskich! Ania pozbędzie się Magdy z zemsty za to, że odbiła jej chłopaka

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię
Na Wspólnej, od. 3244: Arek Ostrowski (Marek Kalita), Ewa (Ewa Gawryluk)

i

Autor: x-news

Rozmowy w domu Ostrowskich w 3244 odcinku "Na Wspólnej" osiągną wysoka temperaturę, ale ostatecznie wszystko skończy się zaproszeniem Ewy przez Arka na kurs samoobrony! A żeby nie czuła się samotna i bezbronna w nowym otoczeniu, Arek uda się z żoną na pierwszą lekcję i... gorzko tego pożałuje!

Podczas pierwszego treningu wschodniej sztuki walki 3244 odcinku "Na Wspólnej" Ewa wykaże się niezwykłym talentem i mocno poturbuje swojego małżonka! Jak Arek zniesie to publiczne upokorzenie? Ze ZDJĘĆ - zobacz TUTAJ>>> - wygląda na to, że po męsku, a jego żona nareszcie poczuje się bezpiecznie! 

Czytaj także: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Julka wróci do Barta! Wreszcie wyda się gdzie była i dlaczego zniknęła – WIDEO

Na Wspólnej, od. 3244: Arek Ostrowski (Marek Kalita), Ewa (Ewa Gawryluk)

i

Autor: x-news
Na Wspólnej, od. 3244: Arek Ostrowski (Marek Kalita), Ewa (Ewa Gawryluk)

i

Autor: x-news
Na Wspólnej, od. 3244: Arek Ostrowski (Marek Kalita)

i

Autor: x-news

Zobacz koniecznie ZDJĘCIA z ostrego pobicia Arka przez Ewę w 3244 odcinku "Na Wspólnej"!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze