Wysoka cena szczęścia

i

Autor: Materiały prasowe Na wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3234. Ślub Michała pod znakiem zapytania. Rodzice Kingi chcą odebrać mu syna

2021-06-06 8:37

Michał z serialu "Na Wspólnej" gotów jest zacząć nowy rozdział życia u boku Igi. Rodzina zaginionej Kingi nie potrafi się z tym jednak pogodzić. Czy czeka go walka o syna?

Robert Kudelski opowiada o swojej metamorfozie i międzynarodowej karierze

Po wielu miesiącach bezowocnych poszukiwań Brzozowskiej (Ilona Wrońska) Michał stracił już wszelką nadzieję na odnalezienie żony. Razem z Ignasiem (Bartłomiej Kaszuba) musiał więc zacząć uczyć się żyć bez niej, ale radość życia odzyskał dopiero u boku Igi (Lidia Sadowa). Po tym, jak niedawno Kinga uznana została oficjalnie za zmarłą, nic już nie mogło stanąć parze na przeszkodzie, by się zaręczyć. Decyzja o założeniu nowej rodziny nie spodobała się jednak rodzicom Kingi, którzy nadal wierzą, że córka żyja i pewnego dnia wróci.

Teściowie Michała zaczną swoje obawy przelewać na wnuka, ostrzegając Ignasia, że Michał zapomni o nim po ślubie, skupiając się na nowej rodzinie. Zaproponują także, by chłopiec zamieszkał u nich. Ich działania rozwścieczą Brzozowskiego. Walka o opiekę nad Ignasiem zacznie jednak wpływać negatywnie także na jego narzeczoną. Brzozowski postanowi w tej sytuacji przyspieszyć ślub.

Emisja w TV:

Na Wspólnej

poniedziałek 20.15 TVN

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze