Bez śladu

i

Autor: Materiały prasowe Na wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3205: Oszust nękający Maksa i Ilonę wreszcie zatrzymany. Brzozowski zaginie jednak bez śladu

2021-04-11 12:13

Dramat Brzozowskich w "Na Wspólnej". Po ostatnim spotkaniu z szantażującym go oszustem Maks (Adam Fidusiewicz) w 3205 odcinku "Na Wspólnej" zapadnie się pod ziemię, nie dając bliskim żadnego znaku życia.

"Na Wspólnej" odcinek 3205 - czwartek, 15.04.2021, o godz. 20.15 w TVN

Wydawało się, że w "Na Wspólnej" gorzej być nie może. Choć Maks (Adam Fidusiewicz) robił wszystko, by ochronić swoją rodzinę przed Krenzem (Krzysztof Franiczek). Niebezpieczny gangster, w którego sidła wpadł Brzozowski nie tylko oszukał go, ale nie przestaje wyłudzać od niego coraz większych sum. Nie pomogło nawet sprzedanie własnego samochodu ani pożyczka od matki (Anna Korcz). Co gorsza, Krenz już nieraz udowodnił Maksowi, że nie cofnie się przed niczym, by odebrać mu wszystko, co ma. Najgorsze jednak dopiero przed Brzozowskimi.

Po kolejnym spotkaniu z Krenzem w 3205 odcinku "Na Wspólnej" Brzozowski nie wróci do domu na noc. Nie będzie też odbierać telefonów od coraz bardziej zaniepokojonej Ilony (Anna Samusionek). W końcu kobieta zgłosi sprawę na policję. Oszust szybko wpadnie w ręce śledczych. Podczas przeszukiwania jego samochodu dokonają jednak wstrząsającego odkrycia.

Na Wspólnej. Kasia oskarży Macieja o gwałt! Bezwzględny gwałciciel posunie się jeszcze dalej
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze