Upragniony happy end

i

Autor: TVN Na wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3199. Romantyczny ślub Elizy i Jarka. Małżeńska sielanka potrwa jednak krótko

2021-04-05 13:48

Wielkie święta w "Na Wspólnej"! Dla Jarka i Elizy w końcu nadszedł dzień na, który tak długo czekali i powiedzą sobie "tak". Nie wiedzą jednak, co szykuje dla nich los...

Na Wspólnej. Rozwód Zuzy i Kamila! Uwierzy, że miał romans z Kariną. Hoffer znów się stoczy - ZWIASTUN

Do dwóch razy sztuka! Choć para planowała już kiedyś stanąć na ślubnym kobiercu, ostatecznie ich plany wówczas się nie powiodły. Teraz jednak oboje dojrzeli już do tego kroku, wierząc, że nic im już nie stanie na przeszkodzie, by stać się małżeństwem. Piękna uroczystość na plaży zapowiadała się spokojnie, jednak splot wypadków sprawi, że w tym wyjątkowym dla młodych dniu wkradnie się spore zmieszanie.

W dniu ślubu poznana niedawno Jagoda odwiedzi niespodziewanie Elizę (Katarzyna Chorzępa) i Jarka (Wojciech Rotowski). Rozstrzęsiona kobieta musi jechać do umierającej matki, dlatego poprosi parę młodą, by w tym czasie zajęła się jej dziećmi. Hanusia i Jaruś zostaną więc ważnymi gośćmi na ślubie młodego Berga. Już po ceremonii sytuacja zacznie się jednak komplikować, gdy okaże się, że z matką dzieci nie ma żadnego kontaktu.

Emisja w TV:

Na Wspólnej

wtorek-czwartek 20.15 TVN

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze