Na Wspólnej. Niemoralna propozycja

i

Autor: Materiały prasowe

Na Wspólnej, odcinek 3192: Maks w pułapce szantażysty. Oszust postawi szokujące warunki

2021-03-22 13:07

Koszmar Maksa (Adam Fidusiewicz) w "Na Wspólnej" zdaje się nie mieć końca. Przez biznes z Krenzem (Krzysztof Franieczek) Brzozowski znalazł się na krawędzi bankructwa, ale na wyłudzeniu pieniędzy oszust nie zamierza poprzestać... W 3192 odcinku "Na Wspólnej" posunie się jeszcze dalej.

"Na Wspólnej" odcinek 3192 - wtorek, 23.03.2021, o godz. 20.15 w TVN

Galeria Maksa (Adam Fidusiewicz) i Filipa (Marcin Chochlew) popada w coraz większe tarapaty. Licząc, że ich obrazy trafią na wystawę w Dubaju w rzeczywistości obaj padli ofiarą bezwzględnego oszusta Krenza (Krzysztof Franieczek), który nie cofanie się przed niczym, by wyłudzić od Brzozowskiego ogromne kwoty. Zgłoszenie sprawy na policję nie przyniosło rezultatów, za to Krenz, by zmusić Maksa do współpracy zawahał się nawet porwać jego synka.

Zdesperowany Brzozowski postanowi więc spełnić żądania Krenza. Dzięki sprzedaży samochodu i pożyczce od matki Izabeli (Anna Korcz) udaje mu się uzbierać 150 tys. złotych. Gdy jednak wręczy je Krenzowi, usłyszy, że to za mało. Mężczyzna, który już wcześniej wyraźnie interesował się Iloną (Anna Samusionek), zapyta Brzozowskiego wprost, na ile ten wyceniłby noc z jego żoną. Czy Maks z miłości do syna będzie gotów poświęcić nawet swoją ukochaną?

Na Wspólnej. Kasia oskarży Macieja o gwałt! Bezwzględny gwałciciel posunie się jeszcze dalej
Najnowsze