Znowu zakochana. Na wspólnej

i

Autor: TVN/Radek Orzeł

Na Wspólnej, odcinek 3177: Henryk próbuje zdobyć serce Weroniki. Tadeusiak zniszczy jej nowy związek?

2021-02-21 14:18

Czy Weronika (Renata Dancewicz) z "Na Wspólnej" da szansę nowej miłości? W życiu prawniczki pojawił się nowy mężczyzna, jej były partner nie zamierza się jednak poddać bez walki. Do czego posunie się były partner?

"Na Wspólnej" odcinek 3177 - środa, 24.02.2021, o godz. 20.15 w TVN

Wydaje się, że alkohol na dobre rozdzielił Weronikę (Renata Dancewicz) i Roberta (Dariusz Wnuk). Zwłaszcza, że Roztocka coraz bardziej zbliża się do przyjaciela jej zmarłego męża Adama (Zbigniew Stryj), który okazał się wyjątkowym wsparciem w wychowywaniu dorastającej córki. Mężczyzna szczególnie zapunktował, stając niedawno w obronie chłopaka Antosi (Gabriela Jeżółkowka). Obserwujący scenę z ukrycia Tadeusiak na własne oczy zobaczył pocałunek, którym Weronika odwdzięczyła się Henrykowi.

Teraz w 3177 odcinku "Na Wspólnej" mężczyzna zacznie planować ich wspólny wyjazd z dziećmi. Tadeusiak nie przestaje jednak liczyć, że odzyska serce prawniczki i obmyśla plan. Próbując odkryć co na prawdę stało się z zaginioną żoną Henryka, liczy, że znajdzie coś, co pogrąży jego rywala w oczach Roztockiej. Jakie tajemnice okażę się skrywać jej nowy adorator?

Na Wspólnej. Rozwód Zuzy i Kamila! Uwierzy, że miał romans z Kariną. Hoffer znów się stoczy - ZWIASTUN
Najnowsze