Na Wspólnej, odcinek 3077: Renata dowie się, że choruje na raka! Sławek zostawi ją kiedy pozna diagnozę

2020-05-21 14:40 sz
Na Wspólnej, odcinek 3077: Renata dowie się, że choruje na raka! Sławek zostawi ją kiedy pozna diagnozę
Autor: nawspolnej.tvn.pl Na Wspólnej, odcinek 3077: Renata dowie się, że choruje na raka! Sławek zostawi ją kiedy pozna diagnozę

W 3077 odcinku "Na Wspólnej" Sławek (Mariusz Słupiński) zachowa się jak świnia! Jego żona Renata (Marta Jankowska) zachoruje na raka. Nie otrzyma od niego żadnego wsparcia. Mało tego, Sławek w 3077 odcinku "Na Wspólnej" będzie wolał baraszkować z kochanką Tatianą (Olha Bosova), niż opiekować się chorą żoną. Czy romans wyjdzie na jaw? I co stanie się z Renatą? Tego w serialu "Na Wspólnej" nie możesz przegapić.

"Na Wspólnej" odcinek 3077 - poniedziałek, 25.05.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3077 odcinku "Na Wspólnej" świat Renaty runie w gruzach. Bohaterka po wizycie u lekarza otrzyma wyczekiwane wyniki badań. Niestety, sprawdzą się najgorsze podejrzenia. Specjalista wykryje guzek w jej piersi! To oznacza tylko jedno: nowotwór.

Przeczytaj: Koniec Na Wspólnej. Miłosne igraszki Sławka z Ukrainką Tanią przerwie śmiertelna choroba Renaty - WIDEO

Renata z "Na Wspólnej" postanowi od razu zadzwonić do Sławka. Będzie potrzebowała jego wsparcia jak jeszcze nigdy wcześniej. On jednak zostawi ją w potrzebie i zrobi to dla Tatiany. Tak, Dziedzic w 3077 odcinku będzie za bardzo zajęty pocieszaniem kochanki po nieudanej rozprawie sądowej przeciwko szefowi, żeby zwrócić uwagę na wydzwaniającą Renię.

Sławek zignoruje telefony od potrzebującej żony, z którą spędził całe lata w zgodnym małżeństwie. Uda się z Tatianą do jej mieszkania, gdzie szybko znajdą się w łóżku. W tym czasie w 3077 odcinku "Na Wspólnej" Renata będzie odchodzić od zmysłów przekonana, że mąż odezwie się do niej, kiedy tylko przestanie być zajęty pracą... 

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3080: Chora na raka Renata dowie się o zdradzie?! Sławek ją zostawi dla Tatiany?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>> 

Super Raport 20 V (goście: Winnicki, Sekielski, Sokołowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze