Na Wspólnej, odcinek 3080: Zdradzona Renata dowie się, że choruje na raka! Sławek ją zostawi dla Tatiany?

2020-04-28 21:20 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3080: Zdradzona Renata dowie się, że choruje na raka! Sławek ją zostawi dla Tatiany?
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3080: Zdradzona Renata dowie się, że choruje na raka! Sławek ją zostawi dla Tatiany?

Zdrada i śmiertelna choroba w "Na Wspólnej"! Przez długi czas Renata (Marta Jankowska) nie dowie się, że Sławek (Mariusz Słupiński) zdradza ją z Tatianą (Olha Bosova). Oczywiście będzie podejrzewać, że jej mąż ma romans z Ukrainką, ale Dziedzic się nie przyzna. Jakby tego było mało w 3080 odcinku "Na Wspólnej" Renata dowie się, że choruje na raka piersi. Straszną diagnozę pozna kiedy odbierze wyniki mammografii i okaże się, że ma guza. Dla Renaty choroba będzie oznaczała wyrok śmierci, więc z rozpaczy w 3080 odcinku "Na Wspólnej" znów zacznie pić. Tego dnia Sławek postanowi zostawić żonę dla Tani!

"Na Wspólnej" odcinek 3080 - czwartek, 28.05.2020, o godz. 20.15 w TVN

Nie dość, że w "Na Wspólnej" Renata nie będzie miała pojęcia, że Sławek romansuje z Tatianą i chce ją porzucić dla kochanki, to jeszcze spadnie na nią poważna choroba. Wszystko zacznie się walić kiedy zakochany Dziedzic za plecami żony zaplanuje swoje nowe życie z Ukrainką. Najpierw złoży jej propozycję romantycznego wyjazdu, a później obieca, że rzuci dla niej Renatę.

Kochankę Sławka dopadną jednak wyrzutu sumienia i już w 3073 odcinku "Na Wspólnej" zapowie mu, że nie zamierza budować swojego szczęścia na cierpieniu innej kobiety. Niezbyt długo wytrwa w tym postanowieniu, bo Sławek przekona ją, że już nie kocha żony.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3078: Ewa zabije pacjenta w klinice? Wplącze w to Ostrowskiego

Podejrzenia Renaty o zdradzie Sławka w "Na Wspólnej" zbiegną się w czasie z jej gorszym samopoczuciem. Z przerażeniem odbierze wyniki mammografii, która wykaże guza w piersi. Lekarz zleci dodatkowe badania, a załamana Renata nie podzieli się tą dramatyczną wiadomością z mężem, bo Sławek będzie się akurat zabawiał z Tanią.

Dopiero w 3080 odcinku "Na Wspólnej" Renata dowie się od lekarza, że guzek w jej piersi to rak. Po tej diagnozie, która zabrzmi jak wyrok śmierci upije się z rozpaczy. Alkoholiczka znów wróci do nałogu, bo zostanie zupełnie sama w tych trudnych chwilach. Kiedy wreszcie Sławek raczy porozmawiać z żoną o ich przyszłości i zdecyduje się jej powiedzieć, że odchodzi, Renata w 3080 odcinku "Na Wspólnej" uprzedzi go, że umiera na raka piersi.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3078: Mroczna tajemnica Adama. Co ukrywa ukochany Darii?

Wstrząśnięty Dziedzic natychmiast poczuje współczucie do żony i w 3080 odcinku "Na Wspólnej" postanowi zostać z nią w chorobie. Bez słowa wyjaśnienia zerwie też kontakt z kochanką Tanią!

Czy Renata w "Na Wspólnej" dowie się o zdradzie i romansie Sławka? Czy umrze nie mając pewności, ze jej mąż jest niewiernym kłamcą? To się okaże w nowych odcinkach "Na Wspólnej" w kolejnym sezonie!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Na Wspólnej odc. 3074. Renata (Marta Jankowska)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3074. Renata (Marta Jankowska)
Na Wspólnej odc. 3063. Sławek (Mariusz Słupiński), Tatiana (Olha Bosova)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3063. Sławek (Mariusz Słupiński), Tatiana (Olha Bosova)

Najnowsze