Na Wspólnej, odcinek 3051: Robert w traumie po strzelaninie! Zrobią z niego mordercę i wyleci z policji - ZWIASTUN

2020-04-06 17:54 sz
Na Wspólnej, odcinek 3051: Robert w traumie po strzelaninie! Zrobią z niego mordercę i wyleci z policji - ZWIASTUN
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3051: Robert w traumie po strzelaninie! Zrobią z niego mordercę i wyleci z policji - ZWIASTUN

W 3051 odcinku "Na Wspólnej" Robert (Dariusz Wnuk) wyleci z policji! Po fatalnej strzelaninie życie policjanta równie w gruzach. Szef nie będzie stał po jego stronie i zawiesi go w obowiązkach. Bohater "Na Wspólnej" zostanie ogłoszony mordercą. Czy pozbiera się po takim ciosie? Sprawdź, co wydarzy się w 3051 odcinku "Na Wspólnej" i zobacz zwiastun.

"Na Wspólnej" odcinek 3051 - wtorek, 7.04.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3051 odcinku "Na Wspólnej" Robert słono zapłaci za skutki nieprzemyślanego wyjęcia broni. Wcześniej Tadeusiak dostanie wezwanie do napadu na kantor. Po zbadaniu miejsca odkryje, że przestępcy wciąż plądrują lokal. Stanie w obliczu decyzji: czekanie na dotarcie oddziału antyterrorystycznego lub działanie na własną rękę. Niespodziewanie rabusie wyjdą na zewnątrz i Robert w "Na Wspólnej" poczuje się zagrożony. Odda strzał!

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3062: Zdrada Sławka! Prześpi się z Ukrainką Tatianą, a Renacie wmówi, że ją kocha - ZWIASTUN

Niestety, użycie broni okaże się śmiertelne w skutkach. Policjant zabije młodą dziewczynę biorącą udział w napadzie. W 3051 odcinku "Na Wspólnej" Robert zacznie mieć koszmary. Straumatyzowany policjant po przyjściu do pracy odbędzie wyjątkowo nieprzyjemną rozmowę z naczelnikiem.
- Na razie wysyłam cię na urlop i zejdź mi z oczu! - usłyszy.

Opinia publiczna szybko zrobi z niego mordercę. Zdesperowany Tadeusiak w 3051 odcinku "Na Wspólnej" spotka się z Olszewską (Katarzyna Walter). Prawniczka nie będzie miała dla niego dobrych wieści.

- Oddałeś strzał ostrzegawczy?
- Nie jestem mordercą!
- Ilu masz świadków?

Czy Robert z "Na Wspólnej" odzyska pracę i wróci do normalności? A może faktycznie niepotrzebnie użył broni i bezprawnie zabił? Bohatera czekają bardzo ciężkie tygodnie, jeśli nie miesiące. Zobacz zwiastun 3051 odcinka.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3062: Starcie Dagmary z Moniką. Przemek będzie musiał wybrać jedną z nich