Na Wspólnej, odcinek 3036: Przemek po wypadku Dagmary już nie zobaczy ukochanej! Paweł nie dopuści go do żony - ZDJĘCIA

2020-02-21 3:41 sz
Na Wspólnej, odcinek 3036: Przemek po wypadku Dagmary już nie zobaczy ukochanej! Paweł nie dopuści go do żony - ZDJĘCIA
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3036: Przemek po wypadku Dagmary już nie zobaczy ukochanej! Paweł nie dopuści go do żony - ZDJĘCIA

Przemek (Eryk Cichowicz) w 3036 odcinku "Na Wspólnej" nie zobaczy Dagmary (Katarzyna Ucherska)! Kochanka Smolnego trafi do szpitala w wyniku poważnego wypadku. Przemek w "Na Wspólnej" dowie o tragedii przypadkiem. Od razu pojedzie do ukochanej. Niestety, ale Paweł (Kamil Bloch) w 3036 odcinku nie dopuści go do Dagmary! Dojdzie do bójki. Poznaj szczegóły i zobacz zdjęcia z nowych odcinków serialu "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3036 - środa, 11.03.2020, o godz. 20.15 w TVN

Przemek z "Na Wspólnej" kocha Dagmarę do szaleństwa. W 3036 odcinku zrozumie jednak, jak niewiele znaczy w stosunku do Pawła, który jest jej mężem. Dojdzie do tragedii, w wyniku której Dagmara trafi do szpitala. Co dokładnie wydarzy się w 3036 odcinku "Na Wspólnej"?

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3026: Monika zobaczy Dagmarę z mężem! Doniesie Przemkowi o zdradzie? - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odc. 3036. Przemek (Eryk Cichowicz), Paweł (Kamil Bloch)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 3036. Przemek (Eryk Cichowicz), Paweł (Kamil Bloch)

Między Dagmarą i Przemkiem w "Na Wspólnej" wciąż nie będzie układało się najlepiej. Dojdzie do wielu sprzeczek oraz scen zazdrości spowodowanych raz Pawłem, raz Moniką (Karolina Oldyńska). 

Pomimo to nauczycielka nie rozstanie się z byłym uczniem. W 3036 odcinku "Na Wspólnej" Smolny niespodziewanie straci z nią jakikolwiek kontakt. Zaniepokojony pomyśli, że Paweł uprowadził Dagmarę albo zrobił jej krzywdę. Nastolatek spróbuje zgłosić zaginięcie policji, jednak w komendzie powiedzą mu, że nie ma tu czego szukać. Nie jest członkiem rodziny Dagmary, więc nic nie może zrobić.

Sprawdź: Na Wspólnej, odcinek 3036: Tragiczny finał romansu Dagmary i Przemka! Kochanka Smolnego będzie miała wypadek

W 3036 odcinku "Na Wspólnej" Przemek nareszcie trafi na ślad ukochanej. Dowie się, że kobieta w wyniku wypadku na drodze trafiła do szpitala! Niewiele myśląc popędzi pod wskazany adres. Na szpitalnym korytarzu Smolny spotka męża Dagmary. Paweł jak zwykle będzie robił mu masę problemów. Żadne błagania Przemka nie pomogą. Starszy mężczyzna w 3036 odcinku odetnie go od swojej żony i nie pozwoli mu się z nią zobaczyć... Dojdzie do ostrej wymiany zdań, która zakończy się rękoczynem! Zobacz galerię zdjęć z tego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Najnowsze