Na Wspólnej, odcinek 3036: Tragiczny finał romansu Dagmary i Przemka! Kochanka Smolnego będzie miała wypadek

2020-02-18 10:43 sz
Na Wspólnej, odcinek 3036: Tragiczny finał romansu Dagmary i Przemka! Kochanka Smolnego będzie miała wypadek
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3036: Tragiczny finał romansu Dagmary i Przemka! Kochanka Smolnego będzie miała wypadek

W 3036 odcinku "Na Wspólnej" Dagmara (Katarzyna Ucherska) zniknie bez śladu! Szykuje się tragiczny finał romansu Przemka z nauczycielką. Ostatni między bohaterami "Na Wspólnej" nie układa się najlepiej, jednak wszystko zmieni się, gdy Dagmara zostanie ofiarą wypadku. Czy przeżyje? Co zrobi Przemek? Sprawdź, co wydarzy się w 3036 odcinku.

"Na Wspólnej" odcinek 3036 - środa, 11.03.2020, o godz. 20.15 w TVN

Dagmara umrze w 3036 odcinku "Na Wspólnej"? Wkrótce dojdzie do tragicznego wypadku i bohaterka trafi do szpitala! Co dokładnie się wydarzy?

Związek Dagmary z Przemkiem zaczyna się psuć. Kochankowie są o siebie bardzo zazdrośni, a konflikt z Pawłem (Kamil Błoch) nie pomaga rozładować napiętej atmosfery. Wkrótce Dagmara poprosi męża, żeby wycofał oskarżenia wobec Smolnego, z którym wdał się w bójkę. Sam Przemek w "Na Wspólnej" będzie chciał rozwiązać problem w inny sposób. Wścieknie się, kiedy wyjdzie na jaw, że Dagmara i tak poprosiła Pawła o przysługę, a on się zgodził. Dojdzie do kolejnej awantury. 

Niestety nauczycielka również będzie miała powód do złości na Przemka. Zobaczy, jak chłopak podczas nagrań do filmu namiętnie całuje się ze swoją rówieśniczką, Moniką. W "Na Wspólnej" brat Smolnego namówi go, żeby walczył o ten związek. Nastolatek będzie pełen nadziei, dopóki nie dowie się, że Paweł znowu był widziany w domu Dagmary...

CZYTAJ >>> Na Wspólnej, odcinek 3040: Aneta i Darek w łóżku! Rozwodu jednak nie będzie?

W 3036 odcinku "Na Wspólnej" Przemek odkryje, że Dagmara zniknęła i nie daje znaku życia. Według doniesień "Świata Seriali" chłopak będzie miał niemalże stuprocentową pewność, że to wina Pawła. Niestety, mocno się pomyli. 

Młody Smolny postanowi zgłosić policji zaginięcie ukochanej. Niestety, policjantka nie przyjmie jego zgłoszenia. Dlaczego? Zrobi to, ponieważ według prawa Przemka i Dagmary nic nie łączy. Nastolatek będzie bezradny.

Dopiero później w 3036 odcinku "Na Wspólnej" dowie się, że kochanka miała wypadek! Dagmara trafi do szpitala. Przemek spróbuje się dowiedzieć czegoś od lekarzy o jej stanie zdrowia, jednak bezskutecznie. Postanowi więc schować dumę w kieszeń i będzie błagał Pawła o widzenie z Dagmarą. Ten odmówi! Czy Świerczek przeżyje? Przekonamy się w nadchodzących tygodniach z "Na Wspólnej". 

Najnowsze