Na Wspólnej, odcinek 3027: Monika pójdzie na całość z Przemkiem na szalonej imprezie - ZWIASTUN

2020-02-23 17:40 jkk
Na Wspólnej, odcinek 3027: Monika pójdzie na całość z Przemkiem na szalonej imprezie - ZWIASTUN
Autor: tvn Na Wspólnej, odcinek 3027: Monika pójdzie na całość z Przemkiem na szalonej imprezie - ZWIASTUN

W 3027 odcinku "Na Wspólnej" Monika (Karolina Oldyńska) pójdzie z Przemkiem (Eryk Cichowicz) na całość! Wszystko stanie się na szalonej imprezie, a emocje Przemka sięgną zenitu! Co takiego zrobi Monika, że Przemek nie wytrzyma? Dziewczyna od dawna kocha się w szkolnym koledze, ale on szaleje za starszą nauczycielką Dagmarą (Katarzyna Ucherska)... Zapowiada się, że w 3027 odcinku "Na Wspólnej" Monika może dopiąć swego!

"Na Wspólnej" odcinek 3027 - poniedziałek, 26.02.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3027 odcinku "Na Wspólnej" Monika namówi Przemka na wystrzałowy bankiet ekipy ich filmu. Czyżby już planowała akcję odzyskania Przemka?

Być może tak, bo właśnie podczas tej imprezy w 3027 odcinku "Na Wspólnej" dziewczyna – niby ratując się przed namolnym kolegą – zacznie tulić się do młodego Smolnego!

I już za moment w 3027 odcinku "Na Wspólnej" Monika - całkiem niewinnie - wspomni, że będąc dzień wcześniej u Dagmary zastała jej męża.... 

- Byłam wczoraj u Dagmary, a tam był jej mąż... - zacznie Monika. 

- Jesteś pewna? - zdenerwuje się Przemek. 

- Widziałam go - doda Monika z niewinnym uśmiechem. 

Po tej rozmowie Przemek będzie wściekły na ukochaną! Czy w tych emocjach w 3027 odcinku "Na Wspólnej wpadnie w ramiona zakochanej w nim od dawna Moniki? Jeżeli tak, jego romans z Dagmarą będzie nieuchronnie zbliżał się do finału...

Najnowsze