Na Wspólnej, odcinek 3023: Romans Darka i Emilii wystawiony na ciężką próbę! Aneta ich rozdzieli? - ZWIASTUN

2020-02-13 7:20 Ag
 Na Wspólnej, odcinek 3023: Romans Darka i Emilii wystawiony na ciężką próbę! Aneta ich rozdzieli?
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3023: Romans Darka i Emilii wystawiony na ciężką próbę! Aneta ich rozdzieli?

Czy Darek (Michał Mikołajczak) i Emilia (Karolina Porcari) z "Na Wspólnej" mają przed sobą przyszłość? Romans Żbika z bogatą bizneswoman, który zaczął się od seksu za pieniądze, przerodził się w prawdziwą miłość, ale w 3023 odcinku "Na Wspólnej" na drodze do ich szczęścia stanie Aneta (Dorota Krempa). Bo Darek nie dostanie rozwodu z żoną i będzie musiał powiedzieć Emilii całą prawdę o decyzji sądu... Jednocześnie w 3023 odcinku "Na Wspólnej" zapewni kochankę, że jest szczerze zakochany.

"Na Wspólnej" odcinek 3023 - poniedziałek, 17.02.2020, o godz. 20.15 w TVN

Przeszłość Darka z "Na Wspólnej", który traktował kobiety instrumentalnie, cynicznie i bezwzględnie wykorzystywał je do własnych celów odejdzie w niepamięć. To Emilia odmieni Żbika do tego stopnia, że drugi raz w życiu naprawdę zakocha i zapomni wreszcie o Kasi (Julia Chatys).

Los wystawi jednak związek Darka i Emilii na ciężką próbę. W 3023 odcinku "Na Wspólnej" będą musieli zmierzyć się z Anetą. Żona Żbika, tak jak on, najbardziej w świecie będzie pragnęła szybkiego rozwodu, ale decyzją sądu zostaną wysłani na małżeńską terapię. Z błyskawicznego unieważnienia małżeństwa nic nie wyjdzie!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3022: Igor zniknie. Robert i Iga znajdą w lesie świeży grób

Załamany Darek w 3023 odcinku "Na Wspólnej" z jednej strony zrozumie co jest w życiu ważne, przestanie tak desperacko walczyć o powrót do zawodu prawnika, ale z drugiej uświadomi sobie, że jego związek z Emilią może nie przetrwać. Tym razem jednak Żbik postawi na szczerość.

W 3023 odcinku "Na Wspólnej" Darek powie Emilii jak bardzo jest dla niego ważna, zapewni, że naprawdę się zakochał. Ale wyjaśni też, że rozwód z Anetą może przeciągnąć się w czasie, więc na razie nie będą mogli nawet razem zamieszkać.

Początkowo Emilia nie zgodzi się, żeby Darek chodził z Anetą na małżeńską terapię, ale jej sprzeciw nie będzie miał większego znaczenia. Żbik znajdzie się w sytuacji bez wyjścia. Poprosi ukochaną, by cierpliwie na niego zaczekała. Czy Emilia okaże się wielką miłością Darka, przy które największy drań w "Na Wspólnej" przejdzie nieodwracalną przemianę?

Sprawdź też: Na Wspólnej. Kasia znajdzie sobie trzech kochanków. Będzie lepsza od Darka!

Na Wspólnej, odc. 3023. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odc. 3023. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Na Wspólnej odc. 3018. Darek (Michał Mikołajczak), Emilia (Karolina Porcari)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3018. Darek (Michał Mikołajczak), Emilia (Karolina Porcari)
Na Wspólnej odc. 3017. Darek (Michał Mikołajczak), Emilia (Karolina Porcari)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3017. Darek (Michał Mikołajczak), Emilia (Karolina Porcari)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze