Na Wspólnej, odcinek 3023: Romans Darka i Emilii wystawiony na ciężką próbę! Aneta ich rozdzieli? - ZWIASTUN

2020-02-13 7:20 Ag
 Na Wspólnej, odcinek 3023: Romans Darka i Emilii wystawiony na ciężką próbę! Aneta ich rozdzieli?
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3023: Romans Darka i Emilii wystawiony na ciężką próbę! Aneta ich rozdzieli?

Czy Darek (Michał Mikołajczak) i Emilia (Karolina Porcari) z "Na Wspólnej" mają przed sobą przyszłość? Romans Żbika z bogatą bizneswoman, który zaczął się od seksu za pieniądze, przerodził się w prawdziwą miłość, ale w 3023 odcinku "Na Wspólnej" na drodze do ich szczęścia stanie Aneta (Dorota Krempa). Bo Darek nie dostanie rozwodu z żoną i będzie musiał powiedzieć Emilii całą prawdę o decyzji sądu... Jednocześnie w 3023 odcinku "Na Wspólnej" zapewni kochankę, że jest szczerze zakochany.

"Na Wspólnej" odcinek 3023 - poniedziałek, 17.02.2020, o godz. 20.15 w TVN

Przeszłość Darka z "Na Wspólnej", który traktował kobiety instrumentalnie, cynicznie i bezwzględnie wykorzystywał je do własnych celów odejdzie w niepamięć. To Emilia odmieni Żbika do tego stopnia, że drugi raz w życiu naprawdę zakocha i zapomni wreszcie o Kasi (Julia Chatys).

Los wystawi jednak związek Darka i Emilii na ciężką próbę. W 3023 odcinku "Na Wspólnej" będą musieli zmierzyć się z Anetą. Żona Żbika, tak jak on, najbardziej w świecie będzie pragnęła szybkiego rozwodu, ale decyzją sądu zostaną wysłani na małżeńską terapię. Z błyskawicznego unieważnienia małżeństwa nic nie wyjdzie!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3022: Igor zniknie. Robert i Iga znajdą w lesie świeży grób

Załamany Darek w 3023 odcinku "Na Wspólnej" z jednej strony zrozumie co jest w życiu ważne, przestanie tak desperacko walczyć o powrót do zawodu prawnika, ale z drugiej uświadomi sobie, że jego związek z Emilią może nie przetrwać. Tym razem jednak Żbik postawi na szczerość.

W 3023 odcinku "Na Wspólnej" Darek powie Emilii jak bardzo jest dla niego ważna, zapewni, że naprawdę się zakochał. Ale wyjaśni też, że rozwód z Anetą może przeciągnąć się w czasie, więc na razie nie będą mogli nawet razem zamieszkać.

Początkowo Emilia nie zgodzi się, żeby Darek chodził z Anetą na małżeńską terapię, ale jej sprzeciw nie będzie miał większego znaczenia. Żbik znajdzie się w sytuacji bez wyjścia. Poprosi ukochaną, by cierpliwie na niego zaczekała. Czy Emilia okaże się wielką miłością Darka, przy które największy drań w "Na Wspólnej" przejdzie nieodwracalną przemianę?

Sprawdź też: Na Wspólnej. Kasia znajdzie sobie trzech kochanków. Będzie lepsza od Darka!

Na Wspólnej, odc. 3023. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odc. 3023. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Na Wspólnej odc. 3018. Darek (Michał Mikołajczak), Emilia (Karolina Porcari)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3018. Darek (Michał Mikołajczak), Emilia (Karolina Porcari)
Na Wspólnej odc. 3017. Darek (Michał Mikołajczak), Emilia (Karolina Porcari)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3017. Darek (Michał Mikołajczak), Emilia (Karolina Porcari)
Najnowsze