Na Wspólnej, odcinek 3022: Igor zabity? Policja znajdzie grób, a Elżbieta nie będzie wiedziała czy Igor żyje! - ZWIASTUN

2020-02-13 7:20 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3022: Igor zabity? Policja znajdzie grób, a Elżbieta nie będzie wiedziała czy Igor żyje! - ZWIASTUN
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3022: Igor zabity? Policja znajdzie grób, a Elżbieta nie będzie wiedziała czy Igor żyje! - ZWIASTUN

Czy Igor (Kuba Wesołowski) z "Na Wspólnej" zginie? Bandyci z mafii taksówkowej zabiją go w lesie, a ciało zakopią w ziemi? W 3022 odcinku "Na Wspólnej" Igor po brutalnym ataku bezwzględnych taksówkarzy nie będzie dawał żadnego znaku życia. Policja rozpocznie poszukiwania Nowaka, ale Robert (Dariusz Wnuk) i Iga (Lidia Sadowa) będą niemal pewni, że Igor nie żyje. W lesie trafią bowiem na świeży grób! Nieświadoma tragedii Elżbieta w 3022 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie wiedziała czy Igor przeżył. Zobaczcie ZWIASTUN!

"Na Wspólnej" odcinek 3022 - czwartek, 13.02.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3022 odcinku "Na Wspólnej" życie Igora będzie w rękach bandytów, którzy odkryją, że Nowak wcale nie jest nowym taksówkarzem w korporacji, a dziennikarzem prowadzącym własne śledztwo! Po bestialskim ataku w lesie i śmierci Azjaty, klienta, którego przestępcy wywieźli na odludzie, żeby ograbić z wszystkich pieniędzy Igor znajdzie się na łasce bandziorów z mafii taksówkowej.

Patrz też: Śmierć Arka w Na Wspólnej? Ewa nie zdąży pożegnać się z Ostrowskim - ZDJĘCIA

Tuż po jego nagłym zaginięciu Igora w 3022 odcinku "Na Wspólnej" Leszek (Wojciech Majchrzak) zgłosi na policję, że jego syn nie daje znaku życia, nie odbiera telefonów nawet od Elżbiety (Paulina Chapko), która chce mu przekazać, że Julka (Maja Oświecińska) jest chora na zapalenie opon mózgowych.

W końcu zdesperowany Nowak w 3022 odcinku "Na Wspólnej" zjawi się przed komisariatem policji. - Co z Igorem? - zapyta Roberta Tadeusiaka, który był wtajemniczony w śledztwo Igora.
- Na razie nic nie wiemy... - odpowie policjant.
- Mieliście go wyciągnąć!

Po kilku godzinach ruszą poszukiwania Igora w lesie, do którego wywieźli go bandyci. W 3022 odcinku "Na Wspólnej" Robert i Iga znajdą świeżo zakopany grób w zaroślach. - Oboje wiemy, że jest źle, tylko nie wiemy jak bardzo... - stwierdzi z rezygnacją policjant.

Tymczasem chora Julka w 3022 odcinku "Na Wspólnej" zacznie wypytywać Elżbietę i babcię Ewę (Ewa Gawryluk) o tatę. Załamana Ela dopiero teraz dowie się, że cały czas była oszukiwana przez ukochanego, że brał udział w niebezpiecznej akcji i może już nie żyje.


Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3027: Aneta i Darek stracili dziecko, a teraz połączy ich kolejna tragedia

Taksówkarze z mafii w 3022 odcinku "Na Wspólnej" zabiorą pobitego Igora do swojej kryjówki, opuszczonego warsztatu. Tam będą chcieli go zabić! Czy Igor zginie? To się okaże niebawem w "Na Wspólnej"!

Na Wspólnej odc. 3022. Leszek (Wojciech Majchrzak)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3022. Leszek (Wojciech Majchrzak)
Na Wspólnej odc. 3021. Elżbieta (Paulina Chapko), Ewa (Ewa Gawryluk), Leszek (Wojciech Majchrzak)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3021. Elżbieta (Paulina Chapko), Ewa (Ewa Gawryluk), Leszek (Wojciech Majchrzak)
Na Wspólnej odc. 3022.. Igor (Jakub Wesołowski), Rudy (Marek Bera)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3022.. Igor (Jakub Wesołowski), Rudy (Marek Bera)
Na Wspólnej odc. 3022. Igor (Jakub Wesołowski), Rudy (Marek Bera), taksówkarz (Robert Martyniak)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3022. Igor (Jakub Wesołowski), Rudy (Marek Bera), taksówkarz (Robert Martyniak)
Najnowsze