Na Wspólnej, odcinek 3012: Agata wyjedzie do Afryki ratować Norberta. Przyjaciele ukradną jej dokumenty!

2020-01-24 15:04 sz
Na Wspólnej, odcinek 3012: Agata wyjedzie do Afryki ratować Norberta. Przyjaciele ukradną jej dokumenty!
Autor: nawspolnej.tvn.pl Na Wspólnej, odcinek 3012: Agata wyjedzie do Afryki ratować Norberta. Przyjaciele ukradną jej dokumenty!

W 3012 odcinku "Na Wspólnej" Agata (Aleksandra Radwan) uprze się, żeby wyjechać do Afryki. Będzie chciała ratować Norberta (Michał Malinowski), który w poprzednich tygodniach znalazł się w Etiopii i został porwany przez terrorystów! Przyjaciele Agaty w 3012 odcinku "Na Wspólnej" zrobią wszystko, żeby ją zatrzymać. Nawet, jeśli oznacza to kradzież dokumentów... Co się wydarzy?

"Na Wspólnej" odcinek 3012 - poniedziałek, 27.01.2020, o godz. 20.15 w TVN

Agata w 3012 odcinku "Na Wspólnej" zostanie zdradzona przez przyjaciół! Dziewczyna uprze się, żeby wyjechać do Afryki i odszukać Norberta. Wcześniej jej ukochany wyjechał do Etiopii i poważnie zachorował, a teraz jest przetrzymywany przez terrorystów, którzy wkrótce zażądają okupu. Agata w "Na Wspólnej" zrobi wszystko, żeby uratować go przed pewną śmiercią. Ministerstwo Spraw Zagranicznych odmówi współpracy i podróż będzie jej jedyną nadzieją!

Na Wspólnej, odc. 3011. Eliza (Katarzyna Chorzępa), Kasia (Julia Chatys)
Autor: nawspolnej.tvn.pl Na Wspólnej, odc. 3011. Eliza (Katarzyna Chorzępa), Kasia (Julia Chatys)

Niestety w 3012 odcinku "Na Wspólnej" przyjaciele będą przeciwni jej wyjazdowi. Uznają, że to śmiertelnie niebezpieczne i nie da rady odszukać go w dzikim kraju, gdzie na każdym kroku może stać się jej krzywda. 
- Tata Norberta chce jechać ze mną - powie znajomym Agata po zakończeniu rozmowy z teściem.
- Super! - parsknie Eliza (Katarzyna Chorzępa). Kasia (Julia Chatys) nawet nie skomentuje tego pomysłu.  - To teraz wylot do Afryki nabiera sensu!
- Norbert mnie tam potrzebuje - partnerka Norberta w 3012 odcinku "Na Wspólnej" nie da sobie przemówić do rozsądku.
- Agata, ty tam nie możesz jechać!
- Muszę! Słyszałaś, co mówiłem ten facet z MSZ? Oni nie pomogą, mogą nam co najwyżej zaoferować pomoc psychologa. Muszę tam jechać, ja tu zwariuję.
- Agata, ty już zwariowałaś - odpowie Eliza. - Połowa tego kraju to jest dżungla.
- I co z tego?! Mam siedzieć tutaj bezczynnie?
- Ale zastanów się! Jak chcesz go odnaleźć? Bruno, powiedz coś. Przemów jej do rozsądku
- Sorry, muszę coś załatwić - Bruno ucieknie z mieszkania. W "Na Wspólnej" Agata zacznie szukać swojego paszportu, jednak nigdzie nie będzie w stanie go znaleźć. W 3012 odcinku okaże się, że to sprawka jej przyjaciółek! Widząc desperację koleżanki Bruno jednak ugnie się i odda jej dokumenty. Mało tego, powie, że jedzie z nią! Czy wrócą cali i zdrowi do Polski razem z Norbertem? Przekonamy się oglądając nowe odcinki serialu "Na Wspólnej".

Co jeszcze wydarzy się w 3012 odcinku? >>> Igor zostanie gangsterem. Iga i Robert skażą go na śmierć?

Najnowsze