Na Wspólnej, odcinek 3010: Pobita Izabela ujawni publicznie kto ją skrzywdził. Jerzy nie uwierzy własnym oczom! - ZWIASTUN

2020-01-22 12:10 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3010: Pobita Iza ujawni publicznie kto ją skrzywdził. Jerzy nie uwierzy własnym oczom! - ZWIASTUN
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3010: Pobita Iza ujawni publicznie kto ją skrzywdził. Jerzy nie uwierzy własnym oczom! - ZWIASTUN

W 3010 odcinku "Na Wspólnej" Izabela (Anna Korcz) wywoła sporą sensację na gali „Vlog roku”. Brzozowska, która wciąż będzie ukrywała ślady pobicia pod ciemnymi okularami na imprezie spotka byłego męża, Jerzego (Wojciech Wysocki). Nie oda razu pobita Iza przyzna się do tego kto ją tak skrzywdził. Kiedy w 3010 odcinku "Na Wspólnej" wyjdzie na scenę, by wygłosić swoje przemówienie ujawni sińce pod okiem! Jerzy będzie wstrząśnięty widokiem pobitej Izy!

"Na Wspólnej" odcinek 3010 - środa, 22.01.2020, o godz. 20.15 w TVN

Izabela z "Na Wspólnej" przekonała się na własnej skórze do czego jest zdolny partner sadysta. Pobił ją narzeczony Hanki (Maria Janczewska), jednej z trenerek w fitness klubie Brzozowskiej.

Bezwzględny, brutalny damski bokser (Paweł Strumiński) zaatakował Izabelę, bo stanęła w obronie swojej pracownicy. Powalił ją na ziemię jednym, potężnym uderzeniem, zostawiając trwały ślad na jej twarzy.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3023: Darek i Aneta nie dostaną rozwodu. Pójdą razem na małżeńską terapię

W 3010 odcinku "Na Wspólnej" Izabela nieudolnie spróbuje ukryć ślady pobicia starannym makijażem i okularami. Dojdzie jednak do wniosku, że to nie ma większego sensu. Na gali "Vlog roku" Brzozowska wygłosi poruszające przemówienie o ofiarach przemocy, którą ona też się stała.

- Ofiar często nie słychać. Boją się mówić głośno. Boją się mówić o tym, że osoba, która je skrzywdziła była kimś bliskim, że w rezultacie mogą być oskarżone o prowokację, że nikt im nie uwierzy. Ja im wierzę i w swoim vlogu zachęcam do odwagi. Skoro potrafię to zrobić w internecie, to muszę spróbować przyznać tu przed państwem, przed samą sobą, że... - wyzna otwarcie Izabela w 3010 odcinku "Na Wspólnej",

I po chwili zdejmie okulary przed publicznością. - Może ona dotyczyć każdej z nas. I że sińców powinien się wstydzić oprawca, nie my! - doda.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3019: Julka w szpitalu. Córka Igora nie odzyska przytomności

Widok pobitej Izabeli w 3010 odcinku "Na Wspólnej" będzie wstrząsem dla Jerzego, który na gali zjawi się w fatalnym formie psychicznej. Kiedy Brzozowska dostanie specjalne wyróżnienie, a organizator wydawca (Roland Nowak) zacznie ją podrywać, były mąż Izabeli z trudem zapanuje nad zazdrością.

Najnowsze