Na Wspólnej, odcinek 3009: Ojciec Igora jest przestępcą? Ma powiązania z mafią!

2020-01-19 8:02 sz
Na Wspólnej, odcinek 3009: Ojciec Igora jest przestępcą? Ma powiązania z mafią!
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3009: Ojciec Igora jest przestępcą? Ma powiązania z mafią!

W 3009 odcinku "Na Wspólnej" Igor (Jakub Wesołowski) z przerażeniem odkryje, że jego ojciec może być częścią mafii taksówkarskiej! Śledztwo mające na celu namierzenie bandytów przybierze niespodziewany obrót, a Leszek (Wojciech Majchrzak) w 3009 odcinku "Na Wspólnej" zniknie bez śladu. Igor trafi na przesłuchanie do Igi (Lidia Sadowa) i Roberta (Dariusz Wnuk)... Czy jego podejrzenia okażą się słuszne? Sprawdź, co wydarzy się w "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3009 - wtorek, 21.01.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3009 odcinku "Na Wspólnej" ojciec Igora zniknie bez śladu! Niedawno Nowak zaczął dochodzenie w sprawie mafii taksówkarskiej. Wpadł na ich ślad, kiedy Lin (Mayu Gralińska Sakai) - pianistka, którą miał odebrać z lotniska - została wywieziona za miasto i okradziona przez taksówkarza. Igor w "Na Wspólnej" nie mógł tak tego zostawić.

Z tego powodu w 3009 odcinku dziennikarz wciąż będzie na tropie gangsterów. Naczelny gazety zacznie naciskać, aby Nowak jak najszybciej ukończył śledztwo, bo chce mieć nowy materiał. Igor w "Na Wspólnej" skontaktuje się z Robertem, jednak ten stwierdzi, że to zbyt niebezpieczne i nie należy niczego przyspieszać. To mogłoby zaszkodzić im wszystkim, a przede wszystkim, udaremnić wszystkie dotychczasowe starania o przyskrzynienie przestępców.

W tym czasie Leszek, który sam jest taksówkarzem, będzie starał się pozyskać wszelkie możliwe informacje dotyczące mafii. Niestety w 3009 odcinku "Na Wspólnej" ojciec Igora nagle zniknie bez śladu! Nowak zacznie podejrzewać, że mógł mieć coś wspólnego z szemranymi interesami. Będzie w błędzie! W rzeczywistości Leszek zostanie uprowadzony przez gangsterów.

Najnowsze