Na Wspólnej, odcinek 3003: Nowa kobieta w życiu Igora. Elżbieta oszaleje z zazdrości! - ZWIASTUN

2020-01-04 15:08 sz
Na Wspólnej, odcinek 3003: Nowa kobieta w życiu Igora. Elżbieta oszaleje z zazdrości! - ZWIASTUN
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3003: Nowa kobieta w życiu Igora. Elżbieta oszaleje z zazdrości! - ZWIASTUN

W 3003 odcinku "Na Wspólnej" Igor (Jakub Wesołowski) da Elżbiecie (Paulina Chapko) powód do zazdrości! Nowa kobieta w jego życiu najwyraźniej zostanie przy nim najdłużej. W 3003 odcinku "Na Wspólnej" to nie spodoba się żonie Nowaka. Sam Igor przyzna, że Lin (Mayu Galińska Sakai)jest bardzo atrakcyjna... Czy szykuje się kryzys w małżeństwie? Sprawdź, co wydarzy się w "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3003 - środa, 8.01.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3003 odcinku "Na Wspólnej" życie Igora ponownie się skomplikuje. Wszystko przez przyjazd utalentowanej pianistki. Nowak umówi się na wywiad z atrakcyjną Chinką o imieniu Lin, w związku z jej udziałem w konkursie Chopinowskim. Obieca odebrać ją z lotniska. Przed wyjściem Elżbieta w 3003 odcinku "Na Wspólnej" zainteresuje się, do kogo właściwie jedzie.

- Nadal taka ładna?- zagai.
- Bardzo ładna! I za godzinę jadę po nią na lotnisko - odpowie Igor. Na początku Ela specjalnie nie przejmie się Lin, jednak później zacznie coś podejrzewać.

Igor w 3003 odcinku spóźni się na lotnisko, przez co Lin weźmie taksówkę. Pech sprawi, że kierowca wywiezie ją pod Warszawę, pobije i okradnie! Cudem Nowak odnajdzie dziewczynę. Będzie miał ogromne wyrzuty sumienia z powodu całej sytuacji. Poczuje, że musi się nią zająć.

- Wiesz co, będę późno... - zadzwoni do Elżbiety w "Na Wspólnej". 
- Myślałam, że gdzieś wyjdziemy - ukochana, cała wystrojona do wyjścia, będzie na niego zła i poczuje ukłucie zazdrości. Zobacz zwiastun poniżej. Czy Ela faktycznie będzie mieć powód do zazdrości? Wiemy, że w nadchodzących odcinkach Igor zacznie spędzać z Lin dużo czasu. Kto wie, co wymyślili scenarzyści!