Na Wspólnej, odcinek 3003: Nowa kobieta w życiu Igora. Elżbieta oszaleje z zazdrości! - ZWIASTUN

i

Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3003: Nowa kobieta w życiu Igora. Elżbieta oszaleje z zazdrości! - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3003: Nowa kobieta w życiu Igora. Elżbieta oszaleje z zazdrości! - ZWIASTUN

2020-01-04 15:08

W 3003 odcinku "Na Wspólnej" Igor (Jakub Wesołowski) da Elżbiecie (Paulina Chapko) powód do zazdrości! Nowa kobieta w jego życiu najwyraźniej zostanie przy nim najdłużej. W 3003 odcinku "Na Wspólnej" to nie spodoba się żonie Nowaka. Sam Igor przyzna, że Lin (Mayu Galińska Sakai)jest bardzo atrakcyjna... Czy szykuje się kryzys w małżeństwie? Sprawdź, co wydarzy się w "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3003 - środa, 8.01.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3003 odcinku "Na Wspólnej" życie Igora ponownie się skomplikuje. Wszystko przez przyjazd utalentowanej pianistki. Nowak umówi się na wywiad z atrakcyjną Chinką o imieniu Lin, w związku z jej udziałem w konkursie Chopinowskim. Obieca odebrać ją z lotniska. Przed wyjściem Elżbieta w 3003 odcinku "Na Wspólnej" zainteresuje się, do kogo właściwie jedzie.

- Nadal taka ładna?- zagai.
- Bardzo ładna! I za godzinę jadę po nią na lotnisko - odpowie Igor. Na początku Ela specjalnie nie przejmie się Lin, jednak później zacznie coś podejrzewać.

Igor w 3003 odcinku spóźni się na lotnisko, przez co Lin weźmie taksówkę. Pech sprawi, że kierowca wywiezie ją pod Warszawę, pobije i okradnie! Cudem Nowak odnajdzie dziewczynę. Będzie miał ogromne wyrzuty sumienia z powodu całej sytuacji. Poczuje, że musi się nią zająć.

- Wiesz co, będę późno... - zadzwoni do Elżbiety w "Na Wspólnej". 
- Myślałam, że gdzieś wyjdziemy - ukochana, cała wystrojona do wyjścia, będzie na niego zła i poczuje ukłucie zazdrości. Zobacz zwiastun poniżej. Czy Ela faktycznie będzie mieć powód do zazdrości? Wiemy, że w nadchodzących odcinkach Igor zacznie spędzać z Lin dużo czasu. Kto wie, co wymyślili scenarzyści!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze