Na Wspólnej, odcinek 2999: Bruno będzie walczył o Kasię z innym - ZWIASTUN

2019-12-21 16:38 jkk
Na Wspólnej, odcinek 3001: Kasia Julia Chatys, Bruno (Dawid Czuprynski)
Autor: X-news

W 2999 odcinku "Na Wspólnej" zazdrosny Bruno (Dawid Czupryński) będzie ostro walczył o Kasię (Julia Chatys)! Zakochany Bruno zrobi wszystko, żeby kręcący się wokół niej Fabian (Robert Ciszewski), trzymał się z jak najdalej... Co takiego zdarzy się w trakcie przygotowań do urodzin Marii? Czy Bruno wygra potyczkę z rywalem o względy Kasi zobaczymy już w 2999 odcinku "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2998 - poniedziałek, 30.12.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 2999 odcinku "Na Wspólnej" zobaczymy do czego jest zdolny Bruno, aby nie oddać Kasi innemu. Stanie do prawdziwej męskiej walki o swoją dziewczynę!

Od 2999 odcinka "Na Wspólnej" będziemy widzieli, że jest więcej, niż pewne, że Kasia znów się zakocha! Tylko w którym: nie odstępującym jej na krok Fabianie, czy chłopaku - podobnie jak ona - "po przejściach? 

Kasia 2999 odcinku "Na Wspólnej" mocno zaangażuje się w przygotowania imprezy urodzinowej Marii. Do pomocy wezwie swoich przyjaciół, w tym Fabiana i Bruna. Ten pierwszy będzie szykował dekoracje, a Bruno będzia miał zająć się zepsutym kranem.

Czytaj też: Na Wspólnej, odcinek 3020: Julka ciężko chora. Igor i Elżbieta będą drżeli o życie córki - ZDJĘCIA

Jednak kolegę bardziej niż dekorowanie sali 2999 odcinku "Na Wspólnej" znacznie bardziej będzie interesowała Kasia! Bruno zauważy co się święci i będzie zwyczajnie zazdrosny!

Czytaj również: Na Wspólnej, odcinek 3002: Norbert umrze w Afryce? Agata dostanie tragiczne wieści o mężu

Bruno i Fabian szybko zaczynają ze sobą otwarcie rywalizować 2999 odcinku "Na Wspólnej" o względy Kasi, więc na awanturę nie będziemy musieli długo  czekać... Bruno nawet zapomni o zepsutym kranie! 

Czy urodziny Marii przebiegną w takich układach w fantastycznej atmosferze, czy czeka nas bójka i zalany dom? Zobacz ZWIASTUN i 2999 odcinek "Na Wspólnej". 

Najnowsze