Na Wspólnej, odcinek 2974: Andrzej odbierze choremu Michałowi ukochaną Igę? Złoży jej szokujacą ofertę - ZWIASTUN

2019-11-07 14:58 Ag
Na Wspólnej, odc. 2974. Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa), Andrzej (Tomasz Schimscheiner)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odc. 2974. Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa), Andrzej (Tomasz Schimscheiner)

W 2974 odcinku "Na Wspólnej" chory na serce Michał (Robert Kudelski) straci ukochaną? Rodzony brat Andrzej (Tomasz Schimscheiner) posunie się do wyjątkowej podłości kiedy otwarcie zacznie podrywać Igę (Lidia Sadowa). Nie zważając na to, że Iga jest z Michałem w 2974 odcinku "Na Wspólnej" zaproponuje jej, by byli razem. Co na to dziewczyna Michała? Czy Andrzeja odbierze Michałowi ukochaną? Zobaczcie ZWIASTUN 2974 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2974 - poniedziałek, 11.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

Andrzej z "Na Wspólnej" rozdzieli Michała i Igę? Odbierze młodszemu bratu ukochaną w chwili gdy ten najbardziej potrzebuje mieć przy sobie bliską osobę? W 2974 odcinku "Na Wspólnej" starszy Brzozowski nie będzie miał żadnych hamulców, żeby uwodzić Igę. I to w szpitalu, tuż obok chorego na serce Michała!

- Polubiliśmy się, może nawet coś więcej... - zacznie rozmowę z policjantką. Iga będzie zaskoczona wyznaniem Andrzeja. Co prawda świetnie się z nim dogaduje, ale jej serce zdobył przecież Michał! Żeby nie wprowadzać go w błąd, robić mu złudnych nadziei w 2974 odcinku "Na Wspólnej" uprzedzi Andrzeja, że wybrała jego brata.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 2974: Marta straci syna? Mafia dopadnie Ksawerego? - ZWIASTUN

Tymczasem chory Michał w 2974 odcinku "Na Wspólnej" usłyszy diagnozę lekarzy, którzy przywrócą mu nadzieję, że być może przeszczep serca nie będzie konieczny. Dzięki odpowiednim lekom będzie miał duże szanse na wyzdrowienie. Brzozowski obserwując zaloty brata, zacznie się martwić, że Iga od niego odejdzie... I wcale się nie będzie cieszył z poprawy stanu zdrowia.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2977: Darek dowie się, że zabił swoje dziecko! Aneta nie daruje mu poronienia - ZWIASTUN

Najnowsze