Na Wspólnej, odcinek 2965: Michał po operacji w fatalnym stanie! Ignaś będzie przerażony - ZWIASTUN

2019-10-23 17:05 sz
Na Wspólnej, odc. 2965. Michał (Robert Kudelski)
Autor: Agencja X-NEWS, TVN/Radek Orzel Na Wspólnej, odc. 2965. Michał (Robert Kudelski)

Michał (Robert Kudelski) w 2965 odcinku "Na Wspólnej" będzie już po operacji. Zabieg bohatera "Na Wspólnej" był jego jedyną szansą na przeżycie. Po przebudzeniu Brzozowski będzie w fatalnym stanie! Ignaś (Bartek Kaszuba) na widok ojca zacznie panikować. Sprawdź, co dalej z Michałem z serialu "Na Wspólnej". Co wydarzy się w 2965 odcinku?

"Na Wspólnej" odcinek 2965 - czwartek, 24.10.2019, o godz. 20.15 w TVN

Michał z serialu "Na Wspólnej" zaczął mieć poważne problemy z sercem. Dla lekarzy stało się jasne, że jeżeli stan chorego się nie poprawi, to będzie potrzebna operacja... a nawet przeszczep. Niestety, na bohatera "Na Wspólnej" leki nie działały tak, jak powinny. W 2965 odcinku pojawią się pierwsze wyniki operacji. Czy chirurdzy wyleczą "zespół złamanego serca"? Czytaj dalej pod zwiastunem.

Tego w "Na Wspólnej" nie możesz przegapić >>> Na Wspólnej, odcinek 2964: Michał nie przeżyje operacji? Ignaś pożegna się z ojcem - ZWIASTUN

Niestety stan Michała w 2965 odcinku "Na Wspólnej" pozostawi wiele do życzenia. Nie wszystko pójdzie po myśli lekarzy. Kamil (Kazimierz Mazur) będzie wyjątkowo zaniepokojony (zobacz galerię) osłabieniem Brzozowskiego.

Najbardziej przejmie się Ignaś, który w 2965 odcinku stojąc pod salą ojca zacznie spanikowany dopytywać dorosłych: - A dlaczego tata ma zamknięte oczy? Tato? Tatusiu!
Brzozowski z "Na Wspólnej" z pewnością ma dla kogo walczyć. Nie może zostawić syna samego po tym, jak zostawiła ich Kinga (Ilona Wrońska). Czy znajdzie się sposób na uratowanie życia Michała? Trzeba trzymać za to kciuki i oglądać kolejne odcinki "Na Wspólnej" oraz zaglądać na nasz portal. 

Co jeszcze wydarzy się w 2965 odcinku "Na Wspólnej"? >>> Joanna ukryje przed Bogdanem, że go zdradziła z Karolem - ZWIASTUN

Najnowsze