Na Wspólnej, odcinek 2963: Ignaś znienawidzi Michała! Okrutne słowa syna przed operacją - ZWIASTUN

2019-10-19 10:14 Ag
Na Wspólnej 2957: Michał (Robert Kudelski), Ignaś (Bartek Kaszuba)
Autor: X-news

Dla chorego na serca Michała (Robert Kudelski) z "Na Wspólnej" jedyną szansą na przeżycie jest operacja. Ale w 2963 odcinku "Na Wspólnej" Michał będzie panicznie bał się zabiegu. Opanuje go strach, że jeśli umrze, jego syn Ignaś (Bartek Kaszuba) zostanie sam. Ignacy bardzo przeżyje chorobę ojca. W złości wykrzyczy ojcu, że zostawi go tak jak matka Kinga (Ilona Wrońska). Zobaczcie zwiastun 2963 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2963 - wtorek, 22.10.2019, o godz. 20.15 w TVN

Z chwilą kiedy w "Na Wspólnej" Michał dowiedział się o chorobie serca zrozumiał, że jeśli nie przeżyje, Ignaś zostanie na świecie sam. Po tajemniczym zaginięciu Kingi syn ma przecież tylko jego. Co prawda chłopcem mogliby się zająć rodzice Kingi, ale dziadkowie to nie to samo co ojciec. Chory na zespół złamanego serca Brzozowski będzie musiał poddać się operacji. Ale nawet zabieg nie daje gwarancji, że wyzdrowieje. Bo wkrótce Michał pozna kolejną druzgocącą diagnozę!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 2967: Andrzej odbierze Michałowi ukochaną Igę? - ZDJĘCIA

W 2963 odcinku "Na Wspólnej" Michał zacznie się coraz bardziej bać zabiegu. Poprosi Kamila (Kazimierz Mazur), żeby wpisał Igę (Lidia Sadowa) na listę osób, które mają być informowane o jego stanie… Tymczasem Iga przyjdzie po Ignasia, by zabrać go do Michała. Chłopiec nie będzie chciał odwiedzić taty w szpitalu. Zacznie krzyczeć do policjantki, by ojciec przyszedł do niego!

Zestresowany Michał w 2963 odcinku "Na Wspólnej" wyjdzie ze szpitala, by szczerze porozmawiać z synem. Ignaś nie zrozumie jednak, że ojciec musi poddać się operacji, bo inaczej umrze. Chłopiec będzie przekonany, że podczas zabiegu straci tatę tak jak Kingę. - Nie idź na tą głupią operację! Zostawiasz mnie tak jak mama! - zacznie krzyczeć. Okrutne słowa syna sprawią Michałowi ogromny ból.

W trudnych chwilach przy chorym Michale w szpitalu będzie Iga, która pocieszy go kiedy przyzna się jak wielki strach czuje w obliczu śmierci.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2977: Marta i Mikołaj w łóżku! Zbliży ich strach przed mafią - ZDJĘCIA