Na Wspólnej, odcinek 2955: Romans Smolnego z nauczycielką Dagmarą. Zakazana miłość źle się skończy - ZWIASTUN

2019-10-08 10:41 Ag
Na Wspólnej, odc. 2955. Przemek Smolny (Eryk Cichowicz), Dagmara Świerczek (Katarzyna Ucherska)
Autor: TVN Na Wspólnej, odc. 2955. Przemek Smolny (Eryk Cichowicz), Dagmara Świerczek (Katarzyna Ucherska)

Fatalne zauroczenie w "Na Wspólnej" będzie skutkowało romansem nieletniego chłopaka z nauczycielką, w dodatku mężatką?! Przemek Smolny (Eryk Cichowicz) w 2955 odcinku "Na Wspólnej" nie zdoła dłużej zapanować nad uczuciem do pięknej nauczycielki, Dagmary Świerczek (Katarzyna Ucherska). Kiedy dowie się, że kobieta jest w separacji z mężem wyzna jej miłość. Zdobędzie się też na kolejny pocałunek. Reakcja Dagmary w 2955 odcinku "Na Wspólnej" bardzo go zaskoczy. Zobaczcie zwiastun tego odcinka.

"Na Wspólnej" odcinek 2955 - wtorek, 8.10.2019, o godz. 20.15 w TVN

Romanse Smolnego w "Na Wspólnej" nie są żadną nowością, ale do te pory to Krzysztof (Łukasz Konopka) ulegał urokowi pięknych kobiet. Małżeństwo z Basią (Grażyna Wolszczak) odmieniło go na tyle, że odnalazł się w roli wiernego męża i ojca swoich synów - Przemka oraz Grześka (Ignacy Knuth Sznajder).

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2959: Romans Michała i Igi w obliczu śmiertelnej choroby - ZWIASTUN

W 2955 odcinku "Na Wspólnej" widzowie zobaczą, że niedaleko padła jabłko od jabłoni, a młody Smolny, tak samo jak kiedyś jego ojciec, umiejętnie wykorzystuje swój urok osobisty, by zdobyć kobietę! Czy syn Smolnego będzie o krok od romansu z nauczycielką! Zachęci go do tego ojciec, który w drodze do szkoły urządzi nastolatkowi męską pogawędkę.

- Już wiem dlaczego chodzisz na kółko teatralne tak często i to z własnej woli...Fajna jest ta Monika. Tylko jak chcesz mieć u niej szanse, to musisz jej powiedzieć co czujesz. Serio, naprawdę. Nie popełniaj takich błędów jak twój stary. Kiedyś w liceum dla jednej dziewczyny zapisałem się na balet... Nie wstydź się miłości, pamiętaj! - udzieli mu dobrej rady Krzysztof, nie wiedząc, że syn uległ fascynacji nauczycielką.

Zakochany Przemek do tego stopnia weźmie sobie słowa ojca do serca, że w 2955 odcinku "Na Wspólnej" przystąpi do miłosnego ataku. Dowie się od Moniki, że Dagmara jest w separacji z mężem, który pracuje w korporacji i nie ma dla niej czasu, więc ciągle się kłócą. Przekonany, że ma u niej szansę wyzna nauczycielce, że tylko dla niej przychodzi na kółko. Nie powstrzyma się przed kolejnym pocałunkiem.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 2962: Tragedia zbliży Darka do Anety. Ich dziecko umrze? - WIDEO

Akurat będą odgrywali kolejną scenę z "Romea i Julii" kiedy Przemek w 2955 odcinku "Na Wspólnej" pocałuje nauczycielkę. Co ona na to? Reakcja Dagmary zupełnie go zaskoczy. Mężatka też da się ponieść emocjom. Jednak to Dagmara pierwsza przerwie pocałunek. - Co to było? - zapyta Przemka. - Poszedłem za instynktem - wyjaśni nastolatek. - Ale nie tym! Koniec na dzisiaj!

Najnowsze