Na Wspólnej, odcinek 2957: Roman stanie się sławny! Zacznie uwodzić młodsze kobiety?

2019-09-22 15:37 sz
Na Wspólnej, odc. 2957. Roman (Waldemar Obłoza), Antoni (Ostap Stupka), Alicja (Jowita Budnik), Honorata (Aleksandra Konieczna)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2957. Roman (Waldemar Obłoza), Antoni (Ostap Stupka), Alicja (Jowita Budnik), Honorata (Aleksandra Konieczna)

Roman (Waldemar Obłoza) w 2957 odcinku "Na Wspólnej" stanie się sławny! Wszystko za sprawą jego bohaterskiej postawy. Co takiego zrobi Hoffer w 2957 odcinku? Swoim czynem da Honoracie (Aleksandra Konieczna) niemały powód do zazdrości! Niespodziewanie wokół Romana pojawi się wianuszek adoratorek. Sprawdź, co dokładnie wydarzy się w "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2957 - czwartek 10.10.2019 o godz. 20.15 w TVN

Roman z "Na Wspólnej" zostanie lokalnym bohaterem! Szczęście uśmiechnie się do Hoffera po trudnych przejściach z miną przeciwpiechotną. Przeczytaj więcej tutaj >>> Na Wspólnej, odcinek 2946: Roman Hoffer zginie? Stanie na minie z czasów wojny!

W 2957 odcinku bohater "Na Wspólnej" idąc ulicą zobaczy rozgrywający się dramat. Złodziej będzie próbował ukraść bezbronnej staruszce torebkę! Niewiele myśląc Roman rzuci wszystko i ruszy na ratunek kobiecie.

Na Wspólnej, odc. 2957. Roman (Waldemar Obłoza), Honorata  (Aleksandra Konieczna)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2957. Roman (Waldemar Obłoza), Honorata (Aleksandra Konieczna)

Przestępca nie da łatwo za wygraną i ulubieniec widzów wda się w bójkę. Świadkowie bohaterskiej akcji Hoffera w 2957 odcinku "Na Wspólnej" nagrają zdarzenie i filmik trafi do internetu. Nie minie wiele czasu, jak nagranie podbije sieć! Nawet gazety zaczną rozpisywać się o wielkiej odwadze mieszkańca Warszawy.

Roman z "Na Wspólnej" stanie się na tyle rozpoznawalny, że obce osoby zaczną zaczepiać go na ulicy... w tym atrakcyjne, młode dziewczyny. Honorata, początkowo dumna z wyczynu męża, zrobi się piekielnie zazdrosna! Czy sodówka uderzy Hofferowi do głowy i zacznie podrywać inne kobiety? Przekonamy się już wkrótce.

Najnowsze