Na Wspólnej, odcinek 2946: Roman Hoffer zginie? Stanie na minie z czasów wojny!

2019-09-17 14:12 jkk
Na Wspólnej, odcinek 2946: Roman Hoffer (Waldemar Obłoza), Ksawery (Adam Tomaszewski)
Autor: X-news

W 2946 odcinku "Na Wspólnej" Roman (Waldemar Obłoza) stanie na... minie! I nie jest to przenośnia - Hoffer naprawdę może zginąć! A wszystko zacznie sie od niewinnej wycieczki w poszukiwaniu skarbów, na która wybierze się razem ze Zdzisławem Muszko (Piotr Cyrwus). Czy młodzieńcze zabawy starszych panów zakończą się tragedią, które dziś oglądamy tylko na wojennych filmach? Zobaczymy w 2946 odcinku serialu "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2946 - poniedziałek, 23.09.2019 o godz. 20.15 w TVN

W 2946 odcinku "Na Wspólnej" przekonamy się, czy każda wycieczka dla zabawy to dobry pomysł. Wprawdzie ruch i spacery to zdrowie, ale Roman i Muszko dodali do tej wyprawy jeszcze jeden element. Czy to właśnie doprowadzi do tragedii?

Dwaj mieszkańcy "Na Wspólnej" wyruszą bowiem w 2946 odcinku serialu szukać prawdziwych skarbów. Zachęci ich do tego pewna stara mapa z czasów wojny, odkryta w piwnicy pani Marii (Bożena Dykiel)... I stanie się coś zupełnie nieoczekiwanego, bo panowie naprawdę znajdą się w czasach wojny!

Zobacz też: Michał "Na Wspólnej" w 2957 odcinku umrze na serce!

Małą "podróż w czasie" w 2946 odcinku "Na Wspólnej" zafunduje panom mina sprzed dziesiątek lat. Po początkowo nudnawych i bezowocnych poszukiwaniach w końcu znajdą coś naprawdę dużego... Wówczas podekscytowany Roman okopie znalezisko. I zanim zdążą ocenić, czy to właśnie poszukiwany skarb, czy niebezpieczne narzędzie wojenne.... Roman po prostu wyleci w powietrze! Czy ktokolwiek zdąży uratować starszego pana przed tragiczną śmiercią?

Na szczęście, wygląda na to, że cała akcja zakończy się dobrze, bo dziarscy panowie mieli ze sobą mądrego towarzysza - Ksawerego (Adam Tomaszewski) i to nastolatek wezwie na pomoc saperów. Czy w 1946 odcinku okaże się, że ziemia w okolicy "Na Wspólnej" kryje więcej takich "skarbów"? Przekonamy się już w poniedziałek 23 września.

Elżbieta w 2947 odcinku "Na Wspólnej" nie przeżyje operacji mózgu? (CZYTAJ WIĘCEJ>>>)

Najnowsze