Na Wspólnej odc. 3362. Przemek Smolny (Eryk Cichowicz), Dagmara (Katarzyna Ucherska)

i

Autor: TVN/ Mateusz Grochocki East News Na Wspólnej odc. 3362. Przemek Smolny (Eryk Cichowicz), Dagmara (Katarzyna Ucherska)

Na Wspólnej odc. 3370 - opis, streszczenie: Relacje Przemka z Moniką są w coraz gorszym stanie

2022-02-06 15:40

"Na Wspólnej" odcinek 3370 we wtorek, 8.02.2022 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3370: Przemek próbuje dodzwonić się do Moniki podczas spaceru z synkiem. Niestety, ona nie odbiera, ponieważ wciąż ma pretensje o zbyt zażyłe relacje młodego Smolnego z Dagmarą.

Krzysztof kończy powieść erotyczną, którą pisze w tajemnicy przed wszystkimi. Wysyła ją anonimowo do wydawnictwa Basi. Hebel i Seba przerywają szarpaninę Ojca z nastoletnim podwładnym. Dzięki nim bandyta przyznaje się policji do każdego z popełnionych przez siebie przestępstw. Chcąc się zrewanżować, Sylwek proponuje, że pomoże Heblewskiemu odnaleźć nieuczciwych programistów. Czekający na przeszczep serca pacjent ma pretensje do Kamila i Ostrowskiego. Chce być operowany jak najszybciej, nie interesują go procedury. Kiedy zostaje sam na sam z doktorem Nalepą, Lew proponuje mu inne rozwiązanie. Wieczorem lekarz niespodziewanie odwiedza Ewę w mieszkaniu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze