Na Wspólnej odc. 3359 - opis, streszczenie: Wynik testu ciążowego Beaty jest szokujący

2022-01-17 15:28
Na Wspólnej odc. 3366. Emil (Piotr Ligienza), Paweł (Grzegorz Kwiecień), Beata (Katarzyna Ptasińska)
Autor: TVN/ PAWEL WODZYNSKI/EAST NEWS Na Wspólnej odc. 3366. Emil (Piotr Ligienza), Paweł (Grzegorz Kwiecień), Beata (Katarzyna Ptasińska)

"Na Wspólnej" odcinek 3359 w środę, 19.01.2022 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3359: Beata zmaga się z wyrzutami sumienia. Nie może przestać myśleć o inseminacji nasieniem szwagra, na którą zgodziła się w tajemnicy przed wszystkimi. Wreszcie postanawia zrobić test ciążowy. Wynik jest szokujący.

Tego dnia Nina ma zrzec się praw do córeczki. Gdy do szpitala przychodzi urzędniczka, nastolatka prosi o chwilę, ponieważ chce się jeszcze zastanowić. Rozgorączkowana pyta Darii, czy postępuje słusznie. Niespodziewanie prosi Dziedzicównę i Adama, żeby to oni zostali rodzicami dziecka. Igor sprawdza przeszłość biznesmena, który według Kostka powinien wygrać przetarg. Wachowski nie ma najlepszej reputacji. Ela daje chorym dziewczynkom pompy insulinowe - prosi o przetestowanie urządzeń podczas zawodów pływackich. Trafia do nich między innymi propozycja od podejrzanego właściciela firmy. Po południu Nowak z Marcinkową kibicują Julce w trakcie jej pierwszego meczu piłki nożnej. Dziennikarz widzi, że córkę najbardziej dopinguje Mike.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze