Na Wspólnej odc. 3366. Emil (Piotr Ligienza), Paweł (Grzegorz Kwiecień), Beata (Katarzyna Ptasińska)

i

Autor: TVN/ PAWEL WODZYNSKI/EAST NEWS Na Wspólnej odc. 3366. Emil (Piotr Ligienza), Paweł (Grzegorz Kwiecień), Beata (Katarzyna Ptasińska)

Na Wspólnej odc. 3359 - opis, streszczenie: Wynik testu ciążowego Beaty jest szokujący

2022-01-17 15:28

"Na Wspólnej" odcinek 3359 w środę, 19.01.2022 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3359: Beata zmaga się z wyrzutami sumienia. Nie może przestać myśleć o inseminacji nasieniem szwagra, na którą zgodziła się w tajemnicy przed wszystkimi. Wreszcie postanawia zrobić test ciążowy. Wynik jest szokujący.

Tego dnia Nina ma zrzec się praw do córeczki. Gdy do szpitala przychodzi urzędniczka, nastolatka prosi o chwilę, ponieważ chce się jeszcze zastanowić. Rozgorączkowana pyta Darii, czy postępuje słusznie. Niespodziewanie prosi Dziedzicównę i Adama, żeby to oni zostali rodzicami dziecka. Igor sprawdza przeszłość biznesmena, który według Kostka powinien wygrać przetarg. Wachowski nie ma najlepszej reputacji. Ela daje chorym dziewczynkom pompy insulinowe - prosi o przetestowanie urządzeń podczas zawodów pływackich. Trafia do nich między innymi propozycja od podejrzanego właściciela firmy. Po południu Nowak z Marcinkową kibicują Julce w trakcie jej pierwszego meczu piłki nożnej. Dziennikarz widzi, że córkę najbardziej dopinguje Mike.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze