Na Wspólnej 3363: Daria (Patrycja Topajew), Nina (Liliana Jakubowska)

i

Autor: X-news Na Wspólnej 3363: Daria (Patrycja Topajew), Nina (Liliana Jakubowska)

Na Wspólnej odc. 3348 - opis, streszczenie: Daria podejmuje się nowego zadania nie wiedząc, że jest w ciąży

2021-12-22 16:04

"Na Wspólnej" odcinek 3348 we wtorek, 28.12.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3348: W kancelarii Agnieszki zjawia się Sylwek, który został oskarżony o zuchwałą kradzież. Choć chłopak przyznaje, że jest winny, Olszewska mu nie wierzy - nie mógł sam doprowadzić do zniknięcia takiej ilości antyków i dzieł sztuki. Kiedy zostawia klienta samego, ten znajduje zeszyt do matematyki córki Weroniki, po czym z nudów rozwiązuje zadanie dla geniuszy.

Julce podoba się kolega z klasy, młody piłkarz Mike. Wydaje się, że sympatyczny uczeń również ją polubił. Mela radzi przyjaciółce iść na mecz szkolnej ligi.

Kostek ponownie przedstawia swoje projekty szefom fundacji za plecami Elżbiety. Jego pomysły przypadają Royowi do gustu. Marcinkowa postanawia zmienić metody.

Maria, jako reżyser sztuki, ostro postępuje z aktorami. Między nią a Włodkiem wybuchają ostre kłótnie. Daria pyta Ninę, czy przygotuje plakaty do spektaklu. Nastolatka podejmuje się zadania, ponieważ w barze Ziębów, gdzie odbywają się próby, ma szansę na posiłek. Dziedzicówna nie wie, że jest ona w zaawansowanej ciąży.

Najnowsze