Na Wspólnej odc. 3327. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

i

Autor: TVN/ Jakub Kamiński East News Na Wspólnej odc. 3327. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

Na Wspólnej odc. 3347 - opis, streszczenie: Kasia i Darek próbują zwalczyć seksistowski problem w szkole

2021-12-22 15:58

"Na Wspólnej" odcinek 3347 w poniedziałek, 27.12.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3347: Kasia nie może pozbyć się myśli o seksistowskim rankingu, który przygotowali licealiści. Kiedy opowiada o wszystkim Darkowi, ten podejmuje stosowne kroki. Zaczepia przed szkołą grupkę uczniów. Tymczasem Bergówna podczas lekcji rozmawia z dziewczynami na temat samoobrony. Słowa podopiecznych ją przerażają. Decyduje się od razu powiadomić Dankę.

Damian załatwia ojcu zabiegi rehabilitacyjne, ale Henryk odmawia podjęcia terapii. Jego opór prowadzi do pretensji i kłótni. By pogodzić Cieślików, Monika zaprasza ich na obiad. Sytuacja ulega pogorszeniu, kiedy starszy z nich wdaje się w bójkę, broniąc synowej. Niestety, ranny zostaje senator.

Elżbieta pyta Weronikę o poradę w sprawie zwolnienia Kostka. Wyjście jest tylko jedno - musi zerwać umowę z międzynarodową fundacją. Marcinkowa nie bierze tego pod uwagę, dlatego bezczelny i pewny siebie młody mężczyzna wraca do pracy. Wściekła szefowa zapowiada, że będzie go obserwować. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze