Na Wspólnej odc. 3327. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Justyna Zakościelna (Magdalena Kacprzak), Tadeusz (Jakub Pruski)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3327. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Justyna Zakościelna (Magdalena Kacprzak), Tadeusz (Jakub Pruski)

Na Wspólnej odc. 3327 - opis, streszczenie: Tadeusz oskarża Darka o romans z jego matką

2021-11-22 7:10

"Na Wspólnej" odcinek 3327 w poniedziałek, 22.11.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3327: Andrzej wręcza zaskoczonemu synowi wypchaną pieniędzmi kopertę. Wyjaśnia, że Justyna powiedziała mu o rzekomych problemach swojego pasierba. Darek zdecydowanie zaprzecza, ale Zakościelny jest nieugięty, nie życzy sobie odmowy. Później młody prawnik postanawia poważnie porozmawiać z macochą. Tadeusz robi im zdjęcie, gdy kobieta w błagalnym geście chwyta Żbika za ramiona. Następnie oskarża ich o romans.

Emil przechodzi pierwszą radioterapię. Paweł martwi się o brata, co zauważa Mariola. Kierownik budowy domu stwierdza, że chce poznać Larsona. Szybko znajdują wspólny język. To cieszy Wójcika.

Tymek obserwuje życzliwe rodzinne relacje Bergów podczas śniadania w ich mieszkaniu. Zaskakuje wszystkich wyznaniem - tata go nie kocha. Mężczyzna potwierdza jego słowa swoim zachowaniem. Bogdan traci cierpliwość i uświadamia Jeremiemu, jak bardzo krzywdzi chłopca.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze