Na Wspólnej odc. 3322. Justyna Zakościelna (Magdalena Kacprzak), Andrzej Zakościelny (Dariusz Niebudek), Darek (Michał Mikołajczak)

i

Autor: TVN/ Jakub Kamiński East News Na Wspólnej odc. 3322. Justyna Zakościelna (Magdalena Kacprzak), Andrzej Zakościelny (Dariusz Niebudek), Darek (Michał Mikołajczak)

Na Wspólnej odc. 3322 - opis, streszczenie: Szantażowana przez kochanka Zakościelna prosi pasierba o pożyczkę

2021-11-08 9:14

"Na Wspólnej" odcinek 3322 w czwartek, 11.11.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3322: Darek zostaje wspólnikiem ojca. Otrzymuje też od niego nowy szyld kancelarii. Jest zaskoczony, ale i bardzo szczęśliwy. Dobry nastrój pryska, kiedy Justyna prosi pasierba o pożyczkę. Kochanek szantażuje ją, że powie Andrzejowi o ich romansie. Zakościelna potrzebuje pieniędzy, żeby zapłacić mu za milczenie. To nie koniec kłopotów. Po powrocie Żbik zastaję Kasię... z nagim mężczyzną.

Bruno zjawia się pod domem Natalii. Widzi, jak Piotr pakuje rzeczy rodziny do samochodu. Zdenerwowany ostrzega Krawczyka, że nie dopuści do tego, by odebrał mu żonę. Roztrzęsiona Górska informuje kochanka o swojej decyzji - wybrała męża i dziecko.

Joanna wychodzi ze szpitala. W mieszkaniu wpada na Szarka, dawnego kolegę Bogdana. Jest ubrany w szlafrok, a gospodyni kompletnie go zaskoczyła. Zaczyna się gęsto tłumaczyć oraz przepraszać. Dołącza do niego Berg, który zapomniał uprzedzić kobietę, że przenocował kumpla marynarza.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze