Na Wspólnej, odcinek 3294: Paweł nigdy nie wybaczy przyjacielowi zdrady? Potraktuje Beatkę jak zwykłą ulicznicę - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3294: Paweł nigdy nie wybaczy przyjacielowi zdrady? Potraktuje Beatkę jak zwykłą ulicznicę - ZDJĘCIA

Na Wspólnej odc. 3294 - opis, streszczenie: Paweł pobije przyjaciela za chęć pomocy w zapłodnieniu Beaty

2021-09-22 18:19

"Na Wspólnej" odcinek 3294 w czwartek 23.09.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3294: Beata z mężem idą do banku spermy, żeby znaleźć dawcę nasienia. Później, w pracy, przyjaciel mówi Pawłowi, że otrzymał pozew rozwodowy. Ten organizuje pomoc. Kumpel z wdzięczności, słysząc o ostatnich kłopotach Wójcika, oferuje swoją pomoc w zapłodnieniu jego ukochanej. Adresat oferty traci nad sobą panowanie.

Bruno przeżywa utratę szansy na miłość. Nie zdołał zapamiętać numeru telefonu Natalii. Hanusia i Junior podpowiadają wujkowi rozwiązanie - może nagrać filmik z ogłoszeniem, że poszukuje dziewczyny. Kiedy nagranie zostaje opublikowane w internecie, Krawczyk zaczyna dostawać mnóstwo wiadomości od przedstawicielek płci pięknej.

Cieślik pomaga wyjść z aresztu swojej dawnej miłości, Icie. Zszokowany przekonuje się, że uczucia kobiety nie uległy zmianie, choć tworzyli parę dwadzieścia lat temu. Co gorsza, była partnerka Damiana okazuje się specjalistką od seksu tantrycznego, o czym dowiaduje się Żaneta.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze