Na Wspólnej odc. 3292 - opis, streszczenie: Darek namawia ojca aby postawił się Justynie

2021-09-20 1:11
Na Wspólnej, odc. 3292: Darek (Michał Mikołajczak), Andrzej Zakościelny (Dariusz Niebudek)
Autor: Player Na Wspólnej, odc. 3292: Darek (Michał Mikołajczak), Andrzej Zakościelny (Dariusz Niebudek)

"Na Wspólnej" odcinek 3292 we wtorek 21.09.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3292: Zakościelna robi mężowi awanturę. W ten sposób chce zmusić go, by pozbył się Darka z ich życia. Żbik namawia ojca do postawienia się Justynie. Ona jednak się nie poddaje. Grozi młodemu prawnikowi, że powie Kasi i Andrzejowi o jego przeszłości, gdy sprzedawał się kobietom. Pozbawiony innego wyjścia Darek musi sam wyjawić ukochanej prawdę.

Zuza zdobywa poparcie kolejnej prezeski, dzięki czemu podpisuje ważną umowę współpracy. Swój spory udział ma w tym Julia, której Hofferowa proponuje pracę. Sekretarka odmawia - jej rodzina od lat jest związana z firmą Sasina.

Hao broni Uli i zostaje pobity. Zatroskana nastolatka zabiera wybawcę do domu, gdzie zaskakuje ich Kamil.

Maria bezskutecznie próbuje poznać tajemnicę męża. Włodek zjawia się u Romana, żeby spokojnie poćwiczyć rolę. Przyjaciela zaskakuje odwaga Zięby, którego w reklamie czeka scena łóżkowa. Jakiś czas później Honorata przyłapuje obu panów... na miłosnych igraszkach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze