Na Wspólnej odc. 3290. Justyna Zakościelna (Magdalena Kasprzak), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3290. Justyna Zakościelna (Magdalena Kasprzak), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

Na Wspólnej odc. 3290 - opis, streszczenie: Darek szantażowany przez żonę Zakościelnego

2021-09-16 1:02

"Na Wspólnej" odcinek 3290 w czwartek 16.09.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3290 - opis, streszczenie: Darek po raz kolejny kłóci się z przyrodnim bratem. Kiedy próbuje wyrzucić go z kancelarii, Tadeuszowi pomaga żona Zakościelnego. Oskarża Żbika, żeby uważał, co robi, gdyż w przeciwnym razie doniesie Andrzejowi, że brał pieniądze za seks.

Janek zostaje oczyszczony przez Słowika z zarzutu przywłaszczenia sobie pieniędzy kolegów. W ramach przeprosin klasa zaprasza nastolatka na imprezę plenerową. Chcąc wkupić się w ich łaski, planuje on pokazać, jak dużo może wypić. W rezultacie wraca wieczorem do domu kompletnie pijany. Danka i Marek są załamani.

Honorata nadal zajmuje się sprawą bezdomnego. Ten wyraźnie ożywia się, kiedy widzi Ksawerego. Nazywa go Hankiem. Hofferowa pokazuje mężczyźnie mundur górnika, ale wówczas dochodzi u niego do kolejnego ataku paniki. Włóczęga prawdopodobnie pochodzi ze Śląska. Żona Romana przekazuje tę informację Idze, która sprawdza policyjną bazę zaginionych.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze