Na Wspólnej odc. 3288. Marta (Joanna Jabłczyńska), Mikołaj (Krzysztof Wieszczek)

i

Autor: AKPA/ Podlewski Na Wspólnej odc. 3288. Marta (Joanna Jabłczyńska), Mikołaj (Krzysztof Wieszczek)

Na Wspólnej odc. 3288 - opis, streszczenie: Dziwny ślub Marty i Mikołaja zaskakuje bliskich

2021-09-13 10:11

"Na Wspólnej" odcinek 3288 we wtorek 14.09.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3288 - opis, streszczenie: Zuza i Joanna postanawiają, że pierwsza z nich będzie współpracować tylko z firmami prowadzonymi przez kobiety. Otrzymują wsparcie od Julii, dawnej sekretarki szowinisty Sasina, któremu Hofferowa dała ostatnio nauczkę.

Ula oraz Hao stają się równorzędnymi zwycięzcami olimpiady. Dyrektorka szkoły chce, żeby razem uczyli się do kolejnego etapu.

Marta stwierdza, że plotki o romansie Mikołaja utnie jedynie ich ślub. Bliscy przyszłej młodej pary otrzymują pilne zaproszenie na rodzinną sesję zdjęciową. Kiedy poznają prawdę, są zaskoczeni, podobnie jak Kama. Za to paparazzo cieszy się z możliwości zdobycia fotografii na okładki.

Renata próbuje dowiedzieć się od Darii, co ją dręczy. Wreszcie Dziedzicówna wyznaje, że nie jest pewna, czy Adam przebaczył jej zdradę. Kraszewska radzi dziewczynie zastanowić się, czy naprawdę kocha Namysłowskiego. Ona wie, jaka jest odpowiedź. Teraz musi zdążyć wyznać swoje uczucia wybrankowi, zanim ten wyruszy do Stanów Zjednoczonych

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze