Na Wspólnej, odc. 3279: Janek (Bartłomiej Kraszewski), Słowik (Maksymilian Piotrowski), Antek Tomkiewicz (Jakub Jankiewicz)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odc. 3279: Janek (Bartłomiej Kraszewski), Słowik (Maksymilian Piotrowski), Antek Tomkiewicz (Jakub Jankiewicz)

Na Wspólnej odc. 3279 - opis, streszczenie: Zimińscy zostają opiekunami prawnymi Janka

2021-08-30 17:11

"Na Wspólnej" odcinek 3279 w poniedziałek 30.08.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3279 - opis, streszczenie: Cielecki informuje córkę telefonicznie, że zabrał Juniora pijanemu Januszowi. Ona jest mu bardzo wdzięczna. Kiedy jednak chłopiec opowiada jej jednak o wcześniejszym postępowaniu dziadka, Eliza wszystkiego się domyśla. W dodatku do mieszkania Bergów przychodzi Zawada, znów pod wpływem alkoholu, po czym wyjawia całą prawdę o układzie z Cieleckim.

Rano Janek dostaje dokument, z którego wynika, że Zimińscy zostali jego opiekunami prawnymi. Danka i Marek są zadowoleni, nastolatek też ma dobre przeczucia - wszystko zaczyna się układać. Niestety, spokój burzą jego koledzy z klasy.

Dziś Darię spotykają same miłe niespodzianki. Niespodziewany przelew z firmy Bartkowiaka ratuje ją z kłopotów finansowych. Dziedzicówna sądzi, że doszło do pomyłki, ale jak się okazuje, tyle właśnie będzie zarabiać. To nie koniec pozytywnych wydarzeń. Paula zostaje zwolniona. Dochodzi też do pocałunku Darii z Adamem, który wyraźnie nie podoba się szefowi dziewczyny.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze