Na Wspólnej odc. 3267 - opis, streszczenie: Zuza zastawia pułapkę na podstępną macochę

2021-08-03 18:05

"Na Wspólnej" odcinek 3267 we wtorek 3.07.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3267 - opis, streszczenie: Nadchodzi dzień konfrontacji klientów Darka i jego ojca. Dzięki sprytnemu posunięciu Żbika reprezentowany przez niego aktor zyskuje przewagę. Wszystko wskazuje na to, że wygra w sądzie. Zakościelny jest pełen podziwu dla młodego prawnika. Nadal nie ma pojęcia, z kim rywalizuje.

Podekscytowana Zuza opowiada macosze o swoim planowanym spotkaniu z mężczyzną należącym do grona najbogatszych Polaków. Biznesmen chce skorzystać z usług jej firmy. Kiedy Hofferowa wychodzi, Milena od razu dzwoni do przedsiębiorcy, by zmienić godzinę negocjacji. Wieczorem ona i Marczak czekają na potencjalnego klienta, zamierzając zaproponować mu lepszą ofertę. Niespodziewanie zjawia się Zuza...

Marta postanawia pokazać Halickiemu anonim, którego autor ostrzega ją przed nim. W odwecie reżyser podczas próby zarzuca Konarskiej, że dla sławy zrobi wszystko. Może nawet poświęcić własny związek. Jako potwierdzenie pokazuje dziennikarce gazetę ze zdjęciem Mikołaja i Kamy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze