Na Wspólnej, odcinek 3266: Skandal wokół Marty i Halickiego. Nie zgodzi się na tanią sensację i zapłaci najwyższą cenę

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3266: Skandal wokół Marty i Halickiego. Nie zgodzi się na tanią sensację i zapłaci najwyższą cenę

Na Wspólnej odc. 3266 - opis, streszczenie: Wybucha skandal wokół Marty i Halickiego

2021-08-03 17:56

"Na Wspólnej" odcinek 3266 w poniedziałek 2.08.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3266 - opis, streszczenie: Honorata znów ma zły sen. Dotyczy on Zuzy - otaczają ją nieuczciwi ludzie. Hofferowa mówi teściowej, że wie, kto próbuje jej zaszkodzić: Marczak. Jak zapewnia, dobrze go pilnuje, ale to nie uspokaja starszej z kobiet. Przeciwko żonie Kamila knuje bowiem ktoś dużo bliższy.

Agnieszka nadal nie poznaje Hebla po wypadku, którego doznała. Przerażony i zdesperowany Ryszard postanawia podać się za lekarza, by zdobyć zaufanie żony. Niestety, Olszewska wciąż pyta tylko o Rafała. Heblewski ściąga więc Sobczaka do szpitala, stawia mu jednak konkretne warunki.

Producent, Brycki, naciska na Martę, żeby przygotowała mocny materiał dotyczący reżysera sadysty. Konarską oburza postawa szefa, ponieważ zależy mu wyłącznie na sensacji. Dziennikarka nie wie, że mężczyzna chce przedstawić w mediach jako parę Mikołaja i Kamę.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze