Na Wspólnej, odc. 3262: Janusz Zawada (Wojciech Kałużyński). Jarek (Wojciech Rotowski), Eliza (Katarzyna Chorzępa), Jaruś (Jan Leśniewski)

i

Autor: x-news

Na Wspólnej odc. 3262 - opis, streszczenie: Zawada zabiera Bergom Jarusia

2021-08-03 17:40

"Na Wspólnej" odcinek 3262 w poniedziałek 26.07.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3262 - opis, streszczenie: Michał i Klaudia jadą do Trójmiasta, by spotkać się z mężczyzną, który twierdzi, że zawoził Kingę na dworzec. Rzeczywiście, rozpoznaje Brzozowską na zdjęciu. Jakiś czas później Klaudia daje mu pieniądze za to, co powiedział. Po powrocie Michał jest bardzo przejęty, ale nie znajduje zrozumienia u Igi oraz Ignasia. Czują się bowiem zaniedbywani.

Janusz Zawada wychodzi ze szpitala, a Junior ma się do niego przeprowadzić jeszcze tego samego dnia. Rozłąkę najbardziej przeżywa Hanusia - płacze, nie chce wypuścić brata. Dopiero kiedy ten obiecuje, że szybko ją odwiedzi, trochę się uspokaja. Niestety, Janusz Zawada odbiera Bergom nadzieję na utrzymywanie kontaktu z chłopcem.

Bartkowiak denerwuje się zbliżającym terminem ukończenia ważnego projektu, który jednak wciąż jest na początkowym etapie realizacji. Chce, żeby Daria zmobilizowała jego zespół do pracy. Dziedzicówna organizuje warsztaty integracyjne. Jej metody wywołują awanturę z szefem. Mężczyzna postanawia poprosić o pomoc Adama.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze