Na Wspólnej odc. 3260 - opis, streszczenie: Żbik dostaje szansę wyrównania w sądzie osobistych porachunków

2021-07-21 18:51
Na Wspólnej, odcinek 3260: Darek zmierzy się z trudną przeszłością. Kasia będzie podejrzewała najgorsze - ZWIASTUN
Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3260: Darek zmierzy się z trudną przeszłością. Kasia będzie podejrzewała najgorsze - ZWIASTUN

"Na Wspólnej" odcinek 3260 w środę 21.07.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3260 - opis, streszczenie: Darek przyjmuje nową sprawę. Znany aktor zarzuca synowi, że szkaluje go w swojej książce. Żbik zgadza się reprezentować artystę, kiedy słyszy, przeciwko komu stanie w sądzie. Drugą stronę reprezentuje bowiem Andrzej Zakościelny, z którym prawnik musi wyrównać osobiste rachunki.

Hebel pada ofiarą oszustwa. Kupionego przez niego konia nikt nie może dosiąść. Wściekły gangster postanawia zemścić się na nieuczciwym hodowcy. W swoim planie wykorzystuje... kurę.

Agnieszka próbuje dowiedzieć się od Rafała, dlaczego chce pożyczyć pieniądze. Sądzi, że były partner ma problemy z mafią. Prawda okazuje się jednak inna, a Olszewskiej trudno w to uwierzyć.

Lidka pragnie zrobić sobie z Jankiem wspólne zdjęcia. Prosi, żeby po południu poszli do fotografa. Syn się zgadza, ale ostatecznie zapomina o spotkaniu, zajęty przepraszaniem Belli za swoje idiotyczne zachowanie. Wieczorem odkrywa, że stracił ostatnią szansę na zobaczenie mamy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze