Na Wspólnej, odcinek 3260: Darek zmierzy się z trudną przeszłością. Kasia będzie podejrzewała najgorsze - ZWIASTUN

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3260: Darek zmierzy się z trudną przeszłością. Kasia będzie podejrzewała najgorsze - ZWIASTUN

Na Wspólnej odc. 3260 - opis, streszczenie: Żbik dostaje szansę wyrównania w sądzie osobistych porachunków

2021-07-21 18:51

"Na Wspólnej" odcinek 3260 w środę 21.07.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3260 - opis, streszczenie: Darek przyjmuje nową sprawę. Znany aktor zarzuca synowi, że szkaluje go w swojej książce. Żbik zgadza się reprezentować artystę, kiedy słyszy, przeciwko komu stanie w sądzie. Drugą stronę reprezentuje bowiem Andrzej Zakościelny, z którym prawnik musi wyrównać osobiste rachunki.

Hebel pada ofiarą oszustwa. Kupionego przez niego konia nikt nie może dosiąść. Wściekły gangster postanawia zemścić się na nieuczciwym hodowcy. W swoim planie wykorzystuje... kurę.

Agnieszka próbuje dowiedzieć się od Rafała, dlaczego chce pożyczyć pieniądze. Sądzi, że były partner ma problemy z mafią. Prawda okazuje się jednak inna, a Olszewskiej trudno w to uwierzyć.

Lidka pragnie zrobić sobie z Jankiem wspólne zdjęcia. Prosi, żeby po południu poszli do fotografa. Syn się zgadza, ale ostatecznie zapomina o spotkaniu, zajęty przepraszaniem Belli za swoje idiotyczne zachowanie. Wieczorem odkrywa, że stracił ostatnią szansę na zobaczenie mamy.

Najnowsze