Na Wspólnej odc. 3251. Jarek (Wojciech Rotowski), Eliza (Katarzyna Chorzępa)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3251. Jarek (Wojciech Rotowski), Eliza (Katarzyna Chorzępa)

Na Wspólnej odc. 3251 - opis, streszczenie: Eliza i Jarek próbują przekonać sąd, że nie należy rozdzielać Jarusia z Hanią

2021-07-06 8:16

"Na Wspólnej" odcinek 3251 we wtorek, 6,07.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3251 - opis, streszczenie: Na Janusz Zawada zjawia się na rozprawie o przyznanie prawa do opieki. Ma mieszkanie i pracę oraz większe szanse, by usłyszeć pomyślny dla siebie wyrok. Podczas składania zeznań prezentuje się jako skruszony ojciec, który żałuje przestępczego życia. Dziękuje też Bergom za zajęcie się Juniorem. Eliza i Jarek próbują za wszelką cenę przekonać sąd, że nie należy rozdzielać brata z Hanią.

Zuza pyta Bogdana o radę w sprawie odziedziczonej po ojcu firmy transportowej. Raport o stanie przedsiębiorstwa nie przedstawia się najlepiej. Hofferowa przychodzi do biura bez zapowiedzi. Odkrywa, że zastępca zmarłego szefa, Marczak, właśnie negocjuje sprzedaż interesu szwedzkim biznesmenom. Reaguje bardzo szybko, zwalniając mężczyznę. Anastazja i Olek budzą się objęci w łóżku. Wyznają sobie miłość. Wieczorem chcą porozmawiać o dalszym wspólnym życiu. Kiedy zakochana Trzcińska czeka na nowego partnera z romantyczną kolacją, niespodziewanie do domu wraca Tomek.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze