Na Wspólnej odc. 3250. Anastazja (Karolina Bacia)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3250. Anastazja (Karolina Bacia)

Na Wspólnej odc. 3250 - opis, streszczenie: Anastazja szykuje się na randkę z księdzem Olkiem

2021-07-05 16:03

"Na Wspólnej" odcinek 3250 w poniedziałek 5,07.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3250 - opis, streszczenie: Anastazja szykuje się na spotkanie z księdzem Olkiem. Kiedy duchowny przybywa pod jej dom, widzi, jak ojciec nagabuje wracającego do Trzcińskiej Sebastiana. Próbuje zabrać synowi pieniądze. Kapłan uspokaja alkoholika, a potem uświadamia mu, że musi dać chłopakowi szansę na normalne życie. Wieczorem Olek zjawia się u ukochanej. Spędzają razem namiętne chwile.

Młodzi Bergowie nie wiedzą, jak powiedzieć Juniorowi, że po opuszczeniu więzienia ojciec podjął walkę o opiekę nad nim. Malcowi i tak nie brakuje kłopotów. Jak się okazuje, pobił szkolnego kolegę. Poznawszy powód agresji, Eliza i Jarek są załamani. Później odwiedza ich Janusz Zawada, który chce poznać Juniora.

Mikołaj jest zazdrosny o czekające Martę ciekawe wyzwania, związane z jej angażem do sztuki teatralnej. Tymczasem kontrowersyjny reżyser odmawia współpracy z Konarską, gdy ta prosi o wywiad. Leśniewski przyjeżdża po narzeczoną do telewizji i odkrywa, że twórcy programu popularnonaukowego zaprosili go na decydujący casting.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze