Na Wspólnej, odcinek 3247, Sławek (Mariusz Słupińsk)

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3247, Sławek (Mariusz Słupińsk)

Na Wspólnej odc. 3247 - opis, streszczenie: Jedynym śladem po obecności Brzozowskiej w nieznanym domu jest jej pierścionek

2021-06-29 15:44

"Na Wspólnej" odcinek 3247 we wtorek 29.06.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3247 - opis, streszczenie: Policjanci i Michał przeszukują dom, w którym więziono Kingę i Klaudię. Jedynym śladem po obecności Brzozowskiej jest jej pierścionek. Funkcjonariusze odkrywają w jednym z pomieszczeń ślady krwi. Ta wiadomość załamuje Michała. Marta otrzymuje zaskakującą propozycję - znany reżyser pragnie zaangażować ją do swojej sztuki. Konarska odmawia. Producent naciska jednak, żeby zmieniła zdanie. Jeśli skorzysta z oferty, zyska szansę na przeprowadzenie wywiadu z niedostępnym artystą. Mikołaj przyjeżdża do telewizji po narzeczoną. Przez przypadek zostaje gwiazdą zdjęć próbnych do nowego programu.

Paweł nie pokazał się w domu od ostatniej awantury z żoną.

Beata bardzo się o niego martwi. Kiedy zawozi Emila na terapię, do jej samochodu wsiada nieznajoma niosąca rannego dwulatka. Błaga o transport do szpitala. Wójcikowa zdaje sobie sprawę, że to kobieta, której oddała swoje dziecko. Teraz, po raz pierwszy od chwili narodzin, ma szansę zobaczyć, a nawet przytulić synka.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze