Na Wspólnej, odcinek 3246: Kinga uwięziona przez psychola w domku na wsi! Michał wreszcie dowie się gdzie jest Kinga! Nieznajoma, która się za nią poda ujawni straszną prawdę

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3246: Kinga uwięziona przez psychola w domku na wsi! Michał wreszcie dowie się gdzie jest Kinga! Nieznajoma, która się za nią poda ujawni straszną prawdę

Na Wspólnej odc. 3246 - opis, streszczenie: Nieznajoma z paszportem Kingi od razu rozpoznaje Michała

2021-06-28 15:58

"Na Wspólnej" odcinek 3246 w poniedziałek 28.06.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3246 - opis, streszczenie: Honorata, która została porażona prądem w kamperze Muszki, odzyskuje przytomność. Jej stan martwi Romana, Mikołaja i Martę, ponieważ zmiany w mózgu wywołują u kobiety nietypowe zachowania. Zaczyna pytać o nieistniejące osoby.

Nieznajoma z paszportem Kingi od razu rozpoznaje Michała. Przedstawia się jako Klaudia. Twierdzi, że ona i Brzozowska były przetrzymywane przez jakiegoś szaleńca w domu na wsi. Może zaprowadzić tam policję. Michał odzyskuje nadzieję.

Z Londynu przylatuje kuzynka Danki, Lidka, która wraca do Polski z wieloletniej emigracji. Towarzyszy jej syn Janek. Zimińska zapisuje nastolatka do swojej szkoły. Nowy uczeń zostaje pobity już pierwszego dnia.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze