Na Wspólnej odc. 3244. Elżbieta (Paulina Chapko), Julka (Maja Oświecińska)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3244. Elżbieta (Paulina Chapko), Julka (Maja Oświecińska)

Na Wspólnej odc. 3244 - opis, streszczenie: Do mieszkania Igora włamuje się morderca Starzak

2021-06-23 17:52

"Na Wspólnej" odcinek 3244 w środę 23.06.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3244 - opis, streszczenie: Wychodzi na jaw, że do mieszkania Igora włamał się Starzak - morderca kuzyna Elżbiety. Czeka na Nowaka razem ze związaną i zakneblowaną Marcinkową. Jak twierdzi, dziennikarz zniszczył mu życie.

Tymczasem wciąż nie wiadomo, co stało się z Julką. Niespodziewanie dziewczynka wypada z szafy, w której miała kryjówkę. Uderza napastnika łomem w głowę.

Następnego dnia Ewa opowiada Arkowi o całym zdarzeniu. Ostrowski nie poświęca jej jednak całej swojej uwagi. Dochodzi do awantury. Pacjent, miłosny coach, mówi Lenie coś, co sprawia, że zaczyna ona rozważać związek z Adamskim.

Muszko pyta Romana, czy pomoże mu kupić kamper. Ma to być prezent dla Janiny na rocznicę ślubu. Za Warszawą panowie prowadzą negocjacje z cwanym sprzedawcą. W rezultacie Zdzisław przepłaca o kilka tysięcy złotych. Co gorsza, kiedy sąsiedzi wracają do miasta, pojazd się psuje. Hoffer i Muszko zostają uwięzieni w leśnej głuszy

Najnowsze